Bu ürünler gerçekten lisanslı mı?

www.instagram.com

lisanslı ürün vs. diye üsteliyorlar ama tamamen kendileri üretmiş.
eğer kendi ürünlerimize lisans alabilyiorsak bunun için nasıl bir yol izliyoruz, almak istiyorum çünkü.

  • tchuck  (11.06.20 08:46:02)
İnstagramdakinin lisansli olmadigina eminim. Defacto lisanssiz urun satmaz harry potter lisansi cok para etmedigi icin 40 lira aslinda star wars falan yazsa 90 lira olurdu.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.06.20 09:17:22)
peki bu lisansları nerden alabiliriz?
ben lisans alıp üretmek istiyorum.

  • tchuck  (11.06.20 09:35:06)
defacto elbette lisansli, digeri degil... lisans icin firmalara mail atarsaniz donus yapiyorlar

  • sweetoffice  (11.06.20 09:49:57)
firmalarını bile bulamadım ki, türkiye hakları kimde vs googleda 20 sayfa dolaştım sıfır sonuç.

  • tchuck  (11.06.20 09:52:20)
o kadar sağlam firma olsa mağaza açar. lisansı yoktur.

  • mikahakkinen  (11.06.20 09:56:09)
Bu şirket ile görüşebilirsin, en azından bir adım olur.

lisansas.com.tr
  • cursor  (11.06.20 12:21:10)
az once gordum mesela, www.zuberlezzetler.com adresinde "Çocuklarımız afiyetle yerken bir yandan da eğlensin diye dünya devi “Universal Studios” ile beraber çalışıp, Züber Kidz & Minions birlikteliğine imza attık." ve minnios kullaniyorlar cocuk urunlerinde; benim ufaklik bayiliyor bunlara. cok ufaksaniz yakalanma oraniniz yuksek ama yakalanirsaniz da iyi operler; daha once de benzer bir duyuru acmistiniz sanirim, orada da yakalanip ceza yiyen birilerinden bahsetmistim size (tamamen sans isi)

  • sweetoffice  (11.06.20 12:28:21)