Kasık fıtığı sinir ve stres zamanı ekstra ağrı/sancı yapar mı?

Sb. Yani sinir ya da stres durumunda normal ağrı/sancıdan daha fazlası oluşur mu? Teşekkürler.

Oluşabilir tabii. Vücudun belki en zayıf en hassas noktası orası, belli ki oradan sesleniyor sana. Olabilir. Ama bu aynı zamanda fıtığın ilerlediğini de gösterebilir.

Ameliyata gerek kalmasa keşke. Ama lüzum görürlerse de lütfen çok iyi bir doktora ameliyat ol, bir arkadaşım oldu ve sanırım asistan yapmış ameliyatını, çok uzun zaman çok acı çekti çocuk. İşe falan giremedi düşün. Aman diyim.
  • muhayyer divan  (10.06.20 06:04:30)
@muhayyer divan, zaten ameliyat olacağım ama pandemi sürecinde olduğumuz için ameliyatlar sağlık bakanlığı genelgesine göre yasak. Özel hastaneler ise garanti vermiyor. Sürecin bitmesini bekliyorum ameliyat olmak için.

  • skzr  (10.06.20 10:15:55)
Babamda var, idare ediyor. Ağrısı da yok. Fıtık korsesi takıyor.

  • banacevaplazım  (10.06.20 11:34:46)