Aldigim ve kullandigim urun icin a101 online iade maili geldi

Karta iade yapildi, 7 gune gecer falan diyor.
Neden boyl3 bir s3y olmus olabilir ya. Iade falan etmedigimden eminim.

Siparişiniz sist3md3n otamatik iad3 olmuştur büyük ihtimal. Stoksuz satış yapılmış olabilir.

ps: e harfi y3rine 3 kullanınca 3liniz3 n3 g3ç3yor?
  • hayaletimsi  (09.06.20 18:58:45)
Baslikta yazdigi gibi urunu kullaniyorum. Stok ne alaka.

  • 000000  (09.06.20 19:02:32)
bende de bir kere benzer bir durum oldu, tam olarak aynısı olmayabilir ama.

aldığım ürünü kargo şirketi dağıtıma çıkardı, ben evde yokken geldi ürün, şubeye geri gitti. ben şubeye son gün gidebildim, ürünü aldım. ama sanırım onlar ürünü bana vermelerine rağmen iade girmişler. ben de aynı şekilde "kartınıza iade yapıldı" bilgisiyle öğrendim durumu.

hepsiburada'ydı alışveriş yaptığım yer, aradım, kargo şirketi iade gösterdiği için ürün bende olmasına rağmen satıcıya dönmüş gibi olmuş. ürün sizde kalsın aradaki para konusunu biz halledicez demişlerdi, benim param yatmıştı günün sonunda, onu geri almadılar. belki benzer bir durumdur.
  • nimberjack  (09.06.20 19:15:35)
e ile 3 birbirinin dibinde. fevri şekilde yargılamayalım insanları. aceleyle yazılmış belli.

  • chezidek  (09.06.20 19:15:38)