ingiltere'ye nasil giderim 1 hafta icinde?

ucuslar baslamadi. dis hatlar 10 hazirana kadar iptal gozukuyor ama ucus yok thy'de. bu baska firmayla gidemem anlamina mi geliyor? ucuslarin basladigi ulkelerden falan aktarma yapsam sikinti olur mu? veya nasil gidebilirim en kisa zamanda fikri olan var mi? edirneden yardirip kosmaya baslicam olmazsa.

aktarmayla geldiklerini iddia edenler var bir araştırın.

  • ozdek  (07.06.20 13:27:52)
gidebilirsin, asagidaki yerde guncel ucuslar oluyor hep. hemen her gun guncelleniyor.

www.gov.uk
  • fakyoras  (07.06.20 13:28:11 ~ 13:28:34)
AB ülkeleri bile ingiltere vaka sayisini düşürmezse sinirlari acmayacaklarini veya karantina uygulayacaklarini söylüyor.
Kısacası %99 gidemezsiniz.
Edit; bu aktarma ab vs aktarma ile alakali. Yoksa digerlerinin dedigi bir yöntem vardir belki.
  • logisticsmanager  (07.06.20 13:28:42 ~ 13:30:42)
gelirsen 2 hafta ev karantinasi var..kalacagin yer belli mi? oteller normal musterilere kapali benim bildigim. nerede kalacaksin.

  • ubi dubium ibi libertas  (07.06.20 13:59:26)
Bu ayin 9'unda Antalya'dan var Londra'ya. Bir de ev karantinasi basliyor, adres bildirmeniz gerek gumrukte. Soyle de bir not dusmusler:

"seats can be purchased by British nationals, and individuals of other nationalities providing they hold UK residency and meet UK immigration rules."

Birlesik Krallik vatandasi degilseniz veya bir oturma izniniz yoksa gelemeyebilirsiniz.
  • voyager 1  (07.06.20 14:15:01)
@voyager1

evet fark ettim o detayi. minsk aktarmasi icin de muhtemelen orada durdurup karantina yapmazlar herhalde. bi de minsk aktarmasi icin vize gerekiyor mu ona bakmam lazim. belki o ucus bana uyabilir
  • icim urperiyor  (07.06.20 14:51:02)
Belarus uzerinden gidersin

  • themanhekilled  (09.06.20 03:55:07)