50bin TL' ye alınabilecek en makul 2. el araç

haftada 400- 450 km kullanılacak ortalama. kullanacak kişinin ilk aracı. az yaksın istiyor tabii. önemli mi bilmiyorum ama kadın kişisi kullanacak.

otomatik tercih etsin şehir içi kullanım yoğunsa. bağ bahçeye tarlaya giderken kullandığım emektar bir skystar var. şehir içinde işim olursa arkadaşın opeli alıyorum otomatik vites. yıllarca kandırmışlar bizi manuel iyidir diye. yok böyle bir rahatlık.

  • phonex  (01.06.20 23:50:59)
phonex' e katılıyorum. otomatik vites rahatlıktır. toyota yaris otomatik vites kullanan arkadaşım aracından memnundu. cvt şanzımanlar daha az sorun çıkarıyor diye biliyorum. hatta toyota araçlar genel olarak az sorun çıkaran araçlar.

  • puslukitalaratlasi  (02.06.20 00:34:09)
yaris +1

  • cooperr  (02.06.20 07:39:33)
yaris+1 ayrica polo, c3 de olur tabi

  • alttaraf  (02.06.20 11:47:37)
50 bin liraya yaris var mı ya?

  • ikcı  (02.06.20 13:53:07)
Kadınlar için şehir içinde kullanılacak araçlar a ve b segment araçlar. Araba fiyatlarını takip etmiyorum, 50 bine bulunur mu bilmiyorum ama benim ilk tercihim Honda Jazz olur. Sonra Nissan Micra ve Yaris bakarım.

  • Abdurrahman  (02.06.20 14:09:27)