Is gorusmesine CV ile gitmek

Gorusmeye Cvnizin ciktisi ile gidin arti puan kazanirsiniz diye bir kac yerde okudum. Diyelim CV ile gittik, Cv nezaketen karsi tarafa mi uzatilir yoksa bizde mi kalir, gostermelik onumuzde mi tutulur?

görüşmeye girdikten sonra cvyi uzat sonra karşındaki zaten onu bir yandan inceleyecek bir yandan seni dinleyecek

  • neira  (30.05.20 23:39:19)
Nerede okuduysan 90'larda kalmış orası. Hadi götürdün, uzatıp verirsen çok tuhaf olur. Davet edildiği bir mülakat için gereksiz çünkü ik'cı hem sana verdiği başvuru formunu hem de önceden gördüğü cv'yi çıktı alıyor.

İş için direkt önemli sertifikaları, resmi onaylı belgeleri, yani cv'nin eki olanları yanında götürmen mantıklı olabilir; bazen orijinal belgeyi görmek istenebiliyor. Onu da istemedikleri sürece vermeye çok gerek yok ama cidden seninle ilgili fikri etkileyecek bir şeyse mülakat öncesi verilebilir.
  • Bruce  (30.05.20 23:40:07 ~ 23:41:16)
ben her zaman çantama cv'yi koyup gidiyorum bu güne kadar 1 kez bile sormadılar, zaten az biraz ciddi bir firma ise onlar kendileri çıkartmış oluyorlar.

  • valkin rockefeller  (30.05.20 23:41:20)
yanında cv var diye artı puan verileceğini hiç düşünmüyorum. sizin cv'nin çıktısı onlarda olur zaten. sizin önünüzde kendi cv'nizin durması tuhaf olur. onun yerine tecrübelerinizi aktardığınız dolu bir cv daha önemli.

  • surprise  (30.05.20 23:44:22)
CV ile girmeyi bırak, gelirken CV getir diyen şirket ilk baştan gözümde değer kaybediyor. Zaten başvuru için CV alıyorlar, bir zahmet çıkartıp yönetici önüne koysunlar

  • gazozailacatmauzmani  (31.05.20 00:08:50)
aşırı saçma bir olay. bence götürme.

  • jelly bear  (31.05.20 00:14:06)
bazı ikcılar beceriksiz oluyor, önlerinde cv olmuyor, yahut saçma salak kariyer net cv si oluyor vs, bu tarz durumlarda onlara uzatıyorum. Zaten onlarda varsa aynısı, senin önünde olmasının bir anlamı yok. Çantamda oluyor benim. Fakat bir not defteri ve kalemle giderseniz, 3 5 not tutarsanız + olabilir.

  • The_Lollok  (31.05.20 00:27:30)
Hayatımda hiç böyle bir şey yapmadım. Görüşmeye gittiğin yere CV gönderiyorsun, seni ona bakarak çağırıyorlar zaten. Bir zahmet çıktısını alıp gelsinler.

  • synesthesia  (31.05.20 00:41:04)
CV'yi onceden gondermiyor musun zaten? cv'ne bakip da cagirriyorrlar zaten. neden tekrar cv goturesin ki?

  • crucio  (31.05.20 02:43:51)
Normalde goturmem ama son 2 gorusmeye goturdum, birinde aa supersin cok iyi vs dediler ama korona patladi donus olmadi digerinde ise alindim ama cv goturmus olmam ne kadar etkilidir bilemem.

  • passive aggressive  (31.05.20 11:13:33)