Telli maske

İyi akşamlar herkese, maske stoğum bitecek yakında, yarın alıyım diyorum 50li filan. Carrefourda fln var mıdır telli olanlardan yada herhangi bir eczanede satarlar mı? Geçen kod ile almıştım eczaneden telsizdi o yüzden soruyorum. Yarın almam gidip almam lazım internetten olmaz.

ben migrosta gördüm geçen gün. telsiz olduğu için almadım. kutu üzerinde yazıyor zaten.

  • scudman1  (28.05.20 20:58:14)
Bence tek kriteriniz tel olmasin. Gecen gun bizim burda bi yerel marketten sirf telli diye 50 li maske aldim o kadar ince bi malzemesi var ki eczanelerden dagitilanlari mumla aratti resmen. Daha onceden kullanip memnun kaldiginiz bir maske markasi varsa onu arastirin bence.

  • joehigashi  (28.05.20 20:59:11)
bana ilk gelen maske telliydi. kötü günler için onu saklıyorum. çarşıya pazara dandik telsiz maskeyi lastikleri bağlayıp iyice sıkılaştırıp gidiyorum. telliler karaborsa galiba.

  • condom kurşunu  (28.05.20 20:59:59)
Bizim yunus market satıyor. Her şubesinde satıyor mu bilmiyorum ama

  • elorelia  (28.05.20 21:02:19)
A101'den aldım. Telliydi

  • birmilyonunvarmi  (28.05.20 21:06:47)
A101 den alsana iyi duruyordu. Tane 1 TL

  • infernalcadre  (28.05.20 21:12:43)
tek kriteriniz tel olmasin +1

cunku tel sadece biraz daha sabit durmasini sagliyor yoksa onledigi baska bir sey yok, sonucta yanlar falan acik ayrica tel sizdirmaz bir conta gorevi gormuyor neticede. sadece biraz daha sabit kaymayan sekilde durmasini sagliyor.

lcw'de telli olanlardan almistim, cok da gerekli degil bence
  • exlibris  (28.05.20 21:16:28)
tel iyice oturmadığı için yanlarda açık bırakıp normale göre daha çok hava girmesine sebep oluyor.

tavsiyem telsiz ama en kalitelilerinden bulup almanızdır.
  • avatar is back  (28.05.20 21:19:24)
Kumas maske de kullanabilirsiniz

  • kuehles blondes  (28.05.20 21:28:55)
Eczaneden telsiz 3 kat maske almıştım yasaklardan önce, hala kaldı biraz ve kalitesi çok iyi. Satış başlayınca happycenter dan kdt mi nedir bir marka telli maske aldım, kalitesi rezalet. Çok da teli dert etmeyin yani.

  • vampir akrep  (28.05.20 23:15:55)