2 Dizi Menisküs Adam 5 Yıldır Ameliyat Olmuyor

arkadaş benim.Dediydi ki iki dizimi tam geremiyorum felan iki dizde de kopmuş sanırım .doktor buna acilen ameliyat olman lazım demiş ama hala olmamış.

yalan mı sıkıyordur sizce ? iki diz menisküs normal yaşantıya nasıl rahatça devam edebilir biri yıllarca

Menisküs olayını bilmem ama '' eğer ameliyat olmaz isen kör kalırsın'' diyen doktora '' kalayım, olmuyorum'' diyip gerçekten kendi hür iradesi ile kör kalan bir canlı gördü bu gözler, o nedenle sende çok takma :)

  • paramolacak  (28.05.20 01:36:00)
dizleri fazla zorlamayıp, ağrılara da katlanıyorsa olabilirmiş gibime geliyor.

  • prizmatik  (28.05.20 01:46:08)
sol dizimin üç yerinde 2. derece menisküs yırtıgı var doktor ameliyatsız gider kuvvetlendir bacağını dedi. futbol hakemiyim çok büyük sıkıntı yaşamadım şimdilik.

  • tantunizade murat efendi  (28.05.20 03:13:21)
Rahatca olmuyor ama bir sekilde idare ediliyor.benim iki dizde problemli,ustune saglam dusme olayinda sonra sol dizde deforme oldu yinede ameliyata yanasmiyorum.sebebi de benim durumumda ameliyat olup fayda goren birine rastlamadim.sadece son donem kok hucre tedavisini arastiriyorum,aklima yatarsa onu olacagim olmadi gittigi yere kadar boyle devam.birde doktor elektrikle stimule edip kaslari guclendiriyor o bayagi iyi geliyor.6 ay rahat ediyorum.

  • duptıs  (28.05.20 04:17:10)
Benimde iki dizimde meniskus yirtigi vardi. Markasiz bir eliptik bisiklet ile spor yapararken sakatlandim sanirim.

Aleti aldigim kisi dizlerimde agri var olustu o yuzden satiyorum demisti.

3 doktora gittim. Ilki ameliyat dedi. Ameliyatsiz duzelmez gibisinden konustu.

2. Doktor kilona ve hareketlerine dikkat et zamanla duzelir ameliyatlik bir durum olmadigini soyledi.

3.doktor kok hucre tedavisi ve biktisel hap onerdi.bu islemleri uyguladim.

Su an haftada bir halisaha, hatta 2-3 gun ust uste mac yaptigim okuyor.

Bence saglik konularinda birden fazla doktora gozukmek gerekiyor.
  • kaiserr76  (28.05.20 07:30:53)
Kok hucreci doktor kim acaba?

  • bradshaw  (28.05.20 12:14:22)