sözlükte takip ettiğim bir başlığı takipten çıkamıyorum

Bunu daha önce de sormuş ama cevap alamamıştım. (bkz: club voyage sorgun) başlığını takibime almıştım. aldıktan sonra ne olduysa bu başlığı açamamaya başladım. Eğer sözlüğe şifremle giriş yapmışsam bu başlık kesinlikle açılmıyor, şifresiz girişimde açılıyor. Başlığı açamadığım için sürekli olarak olay ışığım yanıyor. Bi açsam takipten çıkacağım ama ne yaptıysam beceremedim. sözlük uygulamalarıyla da denedim, farklı tarayıcılarda da (firefox, chrome, edge, explorer, maxthon) denedim, hem bilgisayardan hem cep telefonundan denedim, olmuyor. Başlığı kesinlikle açamıyorum. Başka başlıklarda takip etme yazısını incelediğimde

<a id="track-topic-link" title="başlığa girilenlerden haberdar et" data-tracked="0" data-trackurl="/baslik/takip-et/5503333" data-untrackurl="/baslik/takip-etme/5503333">takip et</a>

Böyle bir kod çıkıyor ama bu kodu bu başlık (club voyage sorgun) için nasıl çalışır duruma getireceğimi bilemiyorum.

Zaman zaman bu aklıma takılıyor ve düzeltebilmek için saatlerce uğraşıyorum, sonra çözüm bulamayıp pes ediyorum.

Nasıl yaparım da bu başlığı takipten çıkarım?

Bu sorunun nedeni nedir?

(Not: başlığın son entrylerinden birini ben yazmış, bir şekilde (yanlış hatırlamıyorsam sözlük uygulamalarından biriyle) başlığa eklemiştim ama o entryi bile göremiyorum.

sözlüğün bir tane uygulaması var. harici bişey kullanıyorsan eklenti vs. onları kaldırıp denedin mi?

  • tepedeki psychedelic adam  (26.05.20 16:34:29)
Eklenti vs ile ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü farklı bilgisayarlar, tarayıcılar, uygulamalar ve telefonlarla aynı sorunu yaşıyorum. Şifreyle giriş yaptığım anda başlıkla bağlantım kopuyor. bu bilgisayarımda ekşi normalleştirici eklentisi var, onu kapattığımda da sorun devam ediyor.

  • 44  (26.05.20 16:50:20)
Aynı sorun bende de var hocam. Sürekli yeşil ışık da yanıyor takip kısmında. Halledemeyedim bir türlü. Sanırım Bir çözümü yok

  • Fusha  (26.05.20 22:14:54)
Ama eksicep uygulamasını kullanırsanız üst menüden olay tusunu kaldırırsanız sürekli yanan bir olay ışığı görmemiş olursunuz. Ben öyle yaptım.

  • Fusha  (26.05.20 22:19:33)
@biseysoracaktim maalesef olmadı

net::ERR_ABORTED 500
(anonymous) @ VM163:1

şeklinde hata verdi ve hala takip ettiklerim arasında görünüyor başlık.

O verdiğim id zaten başka bir başlığa aitti. Örnek olarak verdim, acaba burdan yola çıkarak bir işlem yapabilir miyiz diye. Zaten sorunlu başlığın bu kodunu görebilsem muhtemeln takipten de çıkabilirdim.

İlginize teşekkürler. Verdiğiniz yöntem neden işe yaramamış olabilir acaba?
  • 44  (27.05.20 20:40:29)
@fusha, teşekkürler ilginize. Uygulama maalesef verimli bir uygulama değil, örneğin entry girerken klavye sapıtıyor o uygulamada. Zaten ben ışığı gizlemek değil sorunu kökten çözmek istiyorum. O ışık başka başlıklar için lazım sonuçta.

  • 44  (27.05.20 20:42:11)
@birseysoracaktim:

Url'de soru işaretinden sonrakini silince aynı sayfa açılıyor (görüntüdeki sayfa).

Diğer öneriniz de olmadı. Herhalde sözlüğün bana gıcığı var.

Acaba başlıklarını engellediğim bir kullanıcı mı o başlığı açtı diye düşünüyorum ama engellediğim kişiler arasında başlığını engellediğim kimse yok.
  • 44  (27.05.20 21:52:54)
Verimli değil dediğiniz uygulama sözlüğün kendi uygulaması olabilir mi hocam? Benim dediğim resmi uygulaması değil ve dediğiniz gibi bir sorun yaşamadım. Sorunun Temelli Bir çözümü yok sanırım. Ssg ye mesaj attım dönmedi :) cozse cozse o çözer sanırım. Yukarıda size önerilen şeyi ben de denedim, olmadı.

  • Fusha  (29.05.20 12:02:10)
Sözlük uygulamasından bahsediyorum. Nedense uygulamada entry yazarken yazdıklarım birbirine giriyor, "Ali eve gel" yazmaya çalışıyorum, "aveli gele" gibi bir şeye dönüşüyor. Sanırım bu sorun (olay ışığı sorunu) çözülemeyecek.

  • 44  (07.06.20 12:03:11)