En iyi 100 lük raki?

hangisi sizce..
afbuyurun mangal yapacagiz yanina da bi 100 lük raki alacagiz, 100 lük sarti olmasa tercih belli , yeni raki ALA, fakat onun duty free disinda 100 lugu yok, digerlerine biraz baktim sozlukten, birinin ovdugunu oteki gömmüs, tekirdag altin seri dusundum ama onuda baya elestirmisler, ne yapsak?

Klasik yeni rakı alın bakın ağzınız tadına.

  • Başkalaşım  (25.05.20 23:05:17)
tekirdağ altın seri çok iyidir. yağ gibi akar. Ala ona göre biraz daha serttir ama o da çok enfes, lezzetlidir. bu ikisinin adının geçtiği yerde diğer rakılar getir götür yapar. afiyet olsun.

  • giovanne  (25.05.20 23:05:32)
Tekirdağ Altın serisi +3

  • otopsicocugu  (25.05.20 23:58:43)
tekirdağ altın

  • sen nasıl bir insansın  (26.05.20 00:03:52)
Damak tadı şahsidir hocam, yazılana bakmaktansa deneye deneye size uygununu bulmakta fayda var. Ben geçtiğimiz sene bir hayli müdavimcilik oynamış ve piyasadaki aşağı yukarı tüm rakılardan tatmış bir insan olarak; başında hiç yoktan birkaç saat geçirilecek yemekli sohbetli uzun içimin ilk tercih edeceğim rakısını söyleyeyim: Efe Gold. Yumuşak içimlidir, rahatsız edici bir keskinlik ihtiva etmez, can sıkmaz kafayı sepet gibi yapmaz. Klasik Yeni Rakı ve türevlerinde bahsettiğim keskinlik genelde uzun içim açısından uygun değil kanımca, oturup bir duble içip kalkayım rakısı daha çok.

  • vedatchilipeppers  (26.05.20 00:12:22)
-Kara Efe 3 Distile
-Yeni Raki Âlâ

  • Sellim  (26.05.20 00:40:31)
efe gold. hayvan gibi içeriz efenim biz. genelde 4 kişi bir yüzlük bitince bir 50lik söyleriz. haftada 1 kesin 2 bazen olurdu pandemi öncesi. ertesi gün genelde işe gidilirdi. şimdiye kadar ne benim ne de arkadaşlarımın ertesi sabah iş yerinde sıkıntı çektiğini gördüm. hiç başım ağrımadı, hiç kusmadım, hiç midemle ilgili sorun yaşamaadım. efe gold candır.

  • golgi aygıtı  (26.05.20 01:28:47)
bu işlerden pek anlamam; ama şu an yanımda olan bir arkadaşıma sordum ve kesinlikle efe rakı'dan şaşmasınlar dedi kendileri.

  • pangea  (26.05.20 13:59:46)