eski arkadaşlar

araya fiziksel mesafe girmesi yüzünden arayı açtığınız arkadaşlarınızla arayı açmaya devam ediyor musunuz yoksa aklınıza geldikçe arayıp konuşur musunuz

benim aklıma geliyor 2-3 günde bir, sonra arasam buluşamıycaz etmiycez, eskisi gibi samimi olmayacak deyip vazgeçiyorum

Üniversitedeki tek arkadaşımla koptuk mesafe yüzünden. Yazışma araları uzamaya basladi, sonra bir baktım bir seneyi bile geçmişti son konuşma uzerinden. Ki epey de yakındık. İki taraf da adım atmayinca koptuk maalesef. Zaten mesafe girince o kopukluktan sonra normal bir ilişki kalmıyor, ne yazacağım ki diye düşünüyor insan. Ama şimdiki aklım olsa yazardım, kopmak istemezdim çünkü.

  • elorelia  (24.05.20 20:59:58)
Ben de arayıp sormuyorum açıkcası canıma minnet. Girdiğim yeni çevremden arkadaşlar ediniyorum. Çevrem değişirse onları da aramam.

  • ruhen hastayim ben  (24.05.20 21:28:12)
Lisedeki en yakın arkadaşımla bazen 6 ay konuşmadığımız oluyor ama kaldığımız yerden devam edebiliyoruz. En son 3-4 ay önce atlayıp yanına gittim, martta da o buraya geldi vs. değişiyor insandan insana.

Ya da geçen yıl sonunda zamanında çok değer verdiğim ama koptuğum insanların birkaçına ulaştım, şu an muhabbetimiz iyi olanlar var. Güzel şey bence.
  • aguen  (24.05.20 22:06:02)
sosyal medyadan takip ediyor musunuz

  • bir soru sorcam  (24.05.20 22:07:26)
Ne arkadaşı? Boş işler bunlar. Lisede falan olur, oluyor ama yaş ilerleyip ev-çoluk çocuk olunca önemini yitiriyor. Dertlerin başka oluyor.

  • x571  (25.05.20 11:47:35)
Arayıp konuşurum. Zaten çok geniş bir sosyal çevrem yok. Olanları da kaybetmek istemem açıkçası.

  • maxim gorki  (25.05.20 12:10:50)
evet aramak lazımmış muhabbet her türlü yürüyor

  • bir soru sorcam  (04.06.20 19:27:08)