Apple Tv alternatifi yormayacak cihaz.

Merhabalar,

Evde salonumuzda 4. nesil Apple Tv kullanıyoruz, tüm platformların uygulamaları sorunsuz çalışıyor ve çok memnunuz. Misafir oturmalarında genelde mutfakta veya m utfak balkonunda oturuyoruz ve mutfaktaki televizyonumuz için de bu tip bir cihaz alalım dedik ama Apple Tv fiyatları neredeyse televisyon fiyatına gelmiş. Xiaomi Mi Box s baktım ama sözlükte çok gömmüşler cihazı. Youtube, Netflix ve Turkcell Tv+'yı sorunsuz çalıştıracak deneyiminiz olan ve fiyatı makul bir Android box öneriniz var mı?

Teşekkürler şimdiden.

Sadece youtube ve Netflix derseniz, eski ikinci el Apple TV bakabilirsiniz. Bende seri 2 var, bu bahsettiğiniz iki uygulamayı gayet iyi kullanıyorum.

  • roket adam  (24.05.20 19:33:44)