bu insanlar nasıl tanışıyor

birbirinden haberdar dahi olması ilginç olabilecek insanlar nasıl denk geliyor da ilişki yaşıyor?

tek ortak noktaları aynı devlete vatandaşlık bağı olan bu insanları hangi güç bir araya getiriyor?

her şey internetin başının altından mı çıkıyor yoksa?

yani ne bileyim bayram harçlık alma verme ilişkisine girse kimsenin neden demeyeceği yaş farkları olsun, lenin'e işte bakın sınıf farkı bu biz boşuna mı devrim yaptık dedirtecek farklar olsun.

bu benzemezler nasıl bir araya geliyor ve daha önemlisi bu ilişkiler nasıl ayakta kalabiliyor, en azından bir süre de olsa?
kafamda deli sorular.

gönül işi mi bu emin değilim, öyleyse modlar uygun yere taşırsa sevinirim.

özellikle üniversite bittikten sonra "çok farklı" sosyal sınıflardan insanların bir arada olabilmesini sağlayan tek şey internet. genelde internet üzerinden başlıyor o tarz ilişkiler.

  • roket adam  (23.05.20 22:24:40)
Mantıklı bir mecra bulursanız bana da ulaşır mısınız? :)

  • chemnil  (23.05.20 23:30:26)
Bin tane online dating uygulaması var, Twitter, Instagram var. İnsanların merhaba demeden birbirine nude attığı zamanlardan geçiyoruz. Evimde oturup sumugumu yerken bile "Cennetten düşerken canın acıdı mi? Mesajları geliyor. Ucuz, kolay tüketilir, abuk sabuk ilişkiler yaşamak dünyanın en kolay şeyi haline geldi.

  • epistemic_regress  (24.05.20 00:09:48)
şans talih kader kısmet beş kuruş :)
olacağı varsa oluyor işte..
boşluğuna denk gelir, bi deneyeyim der, hadi bu olsun der olur.
internet, iş, iş arkadaşı, sosyal ortam, hobi vs.. ortamdan ziyade denk gelmekle alakalı.
  • tabudeviren  (24.05.20 02:07:15)
İlginc bir durum var aslinda baglantin olmayan biriyle arkadas olman zor ama sevgili olup sonra evlenmen mumkun. Yani insanlar tanimadigi birine gel aksam maci beraber izleyelim demez ama karsi cinsle tanimasa da flört edebilir.

  • pofudukayi  (24.05.20 08:45:48)