Ne sıklıkla paketli abur cubur yersiniz/içersiniz?

soru başlıkta.

hergün.

  • candide  (22.05.20 21:59:40)
sadece yeni bir ürün çıktığında denemek için alıyorum. ama önceden brian fantana gibiydim.

  • MtKrt  (22.05.20 22:15:54)
Eskiden wuhuu. Şimdi ayda 1 belki 1 paket cips. Hem sağlığına hem de bütçene dost.

  • medre  (22.05.20 22:20:04)
şu an kola içiyorum

  • yuvarlanantencereninkapagi  (22.05.20 22:22:00)
Neredeyse her gün, genel olarak son 10 yıldaki saglikli beslenme, çiya tohumunu yemece, şekere eroin muamelesi yapmaca populer akimindan uzagim zaten. (Kilom normal)

  • pofudukayi  (22.05.20 22:34:34)
Yurtdisina ilk geldigimde denemek icin cok tüketiyordum, tukete tükete ogrendim artik. Son 1 yil falan heralde ayda 1 tane anca; o da genelde pringles yeni tadi geldiyse, hindistan cevizli yeni ürün gorduysem, başka ülkelerden gelen yeni seyler varsa ya da barilla kurabiyelerinin yenisi geldiyse.

  • logisticsmanager  (22.05.20 23:10:17)
Uzun zamandır yemiyorum. Eskiden cipsi çok fazla tüketirdim ama bir yıldır onu da yemiyorum. Gazlı içecekleri ancak dışardaysam içiyorum eve almıyorum. Ayda yılda bir canım bir şey çekerse alıyorum ama. Genel olarak tüketmiyorum.

  • ruhen hastayim ben  (22.05.20 23:21:02)
eskiden her gündü. sonrasında işlenmiş şekeri ve diğer abur cuburları bıraktım, 1 yıl olmuştu. ama bu karantina döneminde sürekli evde olduğumuz için tekrar başladım. her gün yiyorum. tek eğlencemiz yemek sdfjk...

  • noxell  (22.05.20 23:31:22)
1 ay öncesine kadar her gündü. Hatta gun icinde abur cuburla beslendigim cok oluyodu. Kilo alinca bıraktım 1 aydir sifir paketli urun.

  • hindistan cevizi  (22.05.20 23:38:18)
karataydan beri bıraktım
ambalajları okumak yeterli oluyor almamak için

  • bir soru sorcam  (22.05.20 23:38:27)
tuhaf bir şekilde @tolkien +1

  • giovanne  (22.05.20 23:39:37)
salgın öncesi neredeyse hiç yemezdim dur bira cips keyfi yapayım diye cips alıp öyle haftalarca durduğu olurdu hatta ama şu an durum çok kötü neredeyse her gün yiyorum çer çöp bi şeyler.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.05.20 23:40:51)
askerde yemiştim en son, kantinde en sağlıklı ürünler paketli ürünlerdi. aylar geçti üstünden, ama çikolata alıyorum ayda bir. o abur cubur sayılıyorsa bilemem.

  • aziz dostum jack  (22.05.20 23:56:58)
Çocukluğumdan beri çubuk kraker favorimdir. Aklıma geldikçe sık sık yerim.

  • bitchesaintshit  (22.05.20 23:58:15)
karantina öncesi ayda bir belki yiyordum, şu an ise her gün jelibon, cips, kola...

  • no ne na hayır  (23.05.20 02:01:59)
Içecek hiç almam. Bisküvi ayda 1 falan belki, o da cayin yaninda canim isterse.cips ne zaman aldım hatırlamam bile, hiç canım da çekmez. Çikolata o da ayda 1-2 dir.

  • brnbrs  (23.05.20 03:48:19)
normalde sıfır, çok nadir iş yerinde çikolata. yiyecek doğru düzgün abur cubur yok ki piyasada; canım çekmiyor hiçbirini ki tatlı sever bir insanım. karantina başında 2-3 hafta "dur lan madem evdeyiz biraz junk yiyeyim ben de" dedim ama sonra baktım ucu kaçıyor ipin, bıraktım. canın çekmese de ağız alışkanlığı löp löp gmüyorsun. son 2-3 haftadır yemiyordum hiç, bugün bayram hatırına haribo çekirdek cips kolay aldım, film izleyip gömücem hepsini <3

  • Bruce  (23.05.20 03:52:28)