Telefon tarifesinin bitme gerilimi

Turkcell kullaniyorum uzun yıllardır. Akilli telefon ile birlikte internetinterneti tarifeler bir yıl sonra bittiğinde yeni teklif edilen tarife hep yukarıya doğru tirmaniyor. Misal bu sene kullandigim tarife bitiyor , yenilemeye gidiyorum bana ozel tarifelerde kullandığım tarife olmuyor , bir ust paket alıyorum. 2 gb ile başladı şimdi 6 gb , bu bitince bakıyorum 8 den başlıyor. Fiyatı da 15 lira artıyor boyuna . Siz nasıl başediyorsunuz.

Ne yapmam lazım. Hat değiştirirsem , gectigim hatta böyle mi yapacak.
Ben biseyi mi kaçırıyorum.

ben her sene operator degistiriyorum. turkcell-vodafone-turk telekom arasinda hangisinde kafama gore paket varsa ona geciyorum.

turk telekom paketleri uygun oluyor genelde.
  • fakyoras  (17.05.20 23:34:34)
vodafone'luyum. 5 gb'lık paketim vardı. bitiminde bana da yüksek fiyatlı ve daha yüksek internet paketli bir tarife teklif ettiler. ben bu kadar kullanmıyorum, aşağısı yok mu dedim. varmış :) 10 tl aşağısına 4 gb'lik olanı kullanıyorum şimdi, yetiyor bana.

eğer olmasaydı, operatör değişiklikliğine gidecektim.
  • noxell  (17.05.20 23:41:33)
türk telekom taahhüt değiştirince indirim yapıyor. müşteri hizmetlerini arayıp indirim yapmazsanız hat taşıcam dersen indirim yaparlar

  • jelly bear  (18.05.20 00:07:51)
15 gb platinum tarifesini 79,90 liraya kullanıyorum. 80 lira olacak mı dersi yaşamıyorum.

  • etna  (18.05.20 00:31:54)