Terastaki sinek problemi

Terastaki ilk cam pencere acik aksamimizda yine bu problemin ne kadar bunaltici oldugunu hatirladim. Bu yaz bu sekilde gecirmeyelim istiyorum. 15 metrekare civari bir terasimiz var. katlanir camla kapali. Tavaninda da 1.5 metre arayla 3 tane ampul var. bu aksam oturduk, camlar ve isik acinca icerisi sinek bocek doluyor haliyla. Buraya nasil bi cozum tavsiye edersiniz?

Soyle ampul yerine takilan sinek olduruculer ise yariyor mu? Bunu ortadaki ampulun yerine taksak sinekleri toplayip imha eder mi?

m.n11.com

Bi de soyle elektrikli oldugu soylenen sinek kovucular var, bunlar nasil?

www.hepsiburada.com

Surekli oturdugumuz alan oldugu icin spreyli ilacli bir cozum dusunmuyorum. Ama gerekirse onu da yapariz.

hepsiburada için verdiğin ürününü yorumlarını oku anlarsın işe yarayıp yaramadağını :)

  • carpenic  (17.05.20 22:50:42)
Tel kaplayın iyice,ya da tül tarzı bişey. O ürünler bir işe yaramaz. Restoranlardaki tarzda çıtçıt alabilirsiniz isterseniz de etraf açık olduktan sonra 10 tane ölür, 5 tane yine girer içeri. Bir de raid spiraller falan bir nebze uzaklaştırıyor. Evin içinde de limon yağı yakınca bir tık azaltıyor.

  • mirafiori  (17.05.20 23:00:26 ~ 23:00:51)
www.hepsiburada.com

sunlar biraz ise yariyor ama yine de cok bi sey beklemeyin. tek cozumu sineklikle kapatmak etrafi bence.
  • gonzo opera  (17.05.20 23:53:38)
Tel +1

  • influx  (18.05.20 01:21:48)
@carpenix

ilk buldugum linki attim acikcasi urun belli olsun diye. ama sanirim bu modelin daha pahali olanlari var. ben genel olarak bu sistem ise yariyor mu anlaminda sormustum, ozel olarak linkteki urun degil.
  • icim urperiyor  (18.05.20 02:39:48)