İngilizce Öğrenmek İçin Online Kaynak

merhaba arkadaşlar, kardeşim 23 yaşında ve İngilizce konusunda neredeyse beginner seviyesinde diyebilirim. Bu karantina günlerinde kendisine İngilizce öğretebileceğimi düşündüm ama neticede ben bir öğretmen değilim sadece destek olabilirim. Dolayısıyla online bir kaynak öneriniz varsa paralı veya parasız, benim desteğimle de ilerletebileceği, önerilerinize açığım.

duolingo başlangıç için çok iyi gelir.

  • ozdek  (11.05.20 13:11:21)
duolingo bi noktada tıkanıyor ya ben hani biraz daha coursera tarzı ilerleyen bütünsel bir şey istiyodum açıkçası, udemy'ye baktım ama ordaki eğitimlerde de anlatanların çoğunun pronounciationı falan çok kötü açıkçası. hani udemy'de güzel bir kurs biliyorsanız da olur

  • Ranchoddas  (11.05.20 13:15:32 ~ 13:15:46)
Linguaphone.

Duolingoyu bitirin ama bence önce.
  • kaset  (11.05.20 15:10:21)
özkan çelen'in videoları var youtube'da. oradan başlayıp belli seviyeye gelir

  • deranzo1  (11.05.20 15:35:30)