hayatında hiç twitter kullanmamış biri

şu karantina günlerinde değer mi kullanmaya?

en azından eğlenceli sayfalar için?

instagrami fazla sexist buluyorum.

valla eğlenceli. hele düğün terörü diye bi sayfa var geçen 2de açtık gece 4'e kadar baktık eşimle. adamın videoya olan yorumları da çok eğlenceli bi ara gülme krizine girdik.

  • matilda  (06.05.20 12:20:56)
Toksik bir ortam. En az Ekşi kadar hayattan soğutuyor.

  • le jeune turc  (06.05.20 13:00:03)
Valla bundan 5-6 yıl önce baya kaliteli bir yerdi. Zeka dolu, +18 olmayan espriler yapılırdı.Şu anda nasıl bilmiyorum.

  • komando kani var bende  (06.05.20 13:10:47)
instagram kullanan twitter da kullanıyor, aynı insan aynı şeyler. aksine twitter yazı temelli, o yüzden daha sinir bozucu. çoğu insanın fikrini duymak onları görmekten daha acı verici bence.

  • Bruce  (06.05.20 13:13:59 ~ 13:14:49)
cop.

  • baldur2  (06.05.20 13:18:21)
genc oldugunuzu dusunuyorum yoksa bunca zamandir nasil dusmezsiniz?

ben seviyorum Twitter'i, istedigini engelleyebiliyorsun, istemedigin kelimeyi sessize alabiliyorsun (kufur sevmiyorsaniz mesela)

11 sene oldu, 10K tweetim var sanirim.
  • yoggi  (06.05.20 14:19:56)
twitter'i çöp veya toksit olarak görmeniz; sizin toksit ve çöp hesapları takip etmeniz sebebiyledir.

ben şahsen; popülist hesaplar ve kişiler, politika, siyaset, gündem, gırgır şamata, komiklik içeren hiçbir hesabı takip etmeyerek twitter'i oldukça faydalı bir kaynak yaptım.
  • Leonardo~Da~Vinci  (06.05.20 14:32:26)
Leonardo +1 olmakla beraber ben de tam tersi yeni instagram açtım ve çok sıkıcı buluyorum şimdilik alışamadım galiba. Hep aynı şeyler önüme geliyor. Bi de anasayfaya iki gönderi sığması canımı sıkıyor. İki sayfa da açtım hevesle bi de. Yok güzel değil valla
Diyet yapmak için profil açan mı dersin ders çalışmak için profil açan mı dersin. Gerçekten çok boş valla

  • coca cola  (06.05.20 16:38:58)