Ev yorumu

www.sahibinden.com

Kira 1300 son. Evin konumu doğru değil, gerçek konumu Altıntepe'de, varol sokak. Sizce iş görür mü? Muhit nasıldır pek bilmiyorum ama genel sokaktaki insanlar düzgün tiplerdi.

1+1 ev ve bir odanın penceresi yok.

tuvaletin penceresi de direkt duvara bakıyor, teras tarafından ışık alıyor sadece.

bilmiyorum depresoyona falan girmeyesin?

girişi sevmedim ben, birisi gece camı tıklatsa altına kaçırır insan maazallah...
  • hem şişko hem deli  (05.05.20 18:48:23 ~ 18:50:20)
altintepe guzeldir, oneririm. gecenlerde de kucukyali civari ovme duyurusu vardi genel olarak hatta. orda da ovulmustu sanirim altintepe de.

yakin bir arkadasim 0 binada 3. katta 1600e oturuyor o civarlarda. 1300 son butceniz degilse belki daha yeni bir bina da bulabilirsiniz. evi siz gormussunuz, ev hakkinda yorum yapmmiyim. bahcesinin olmasi guzel, yazin sandalye filan atarsiniz mis gibi.
  • fakyoras  (05.05.20 18:51:06 ~ 18:53:21)
Varol sokağın olduğu kılavuz çayırı caddesinde senelerce oturdum. muhit güzel, ölü bir yer değil, metro uzak, e-5'de çok yakın değil. minübüs caddesi onlara göre nispeten daha yakındır. iş görür mü? senin beklentin nedir? mesela ev için ayrı mutfak olsa çok iyi olurdu diyorum. apartman nasıl olur? alt katta ne var? sokakta 10 tane köpiş mi yatar? bilemem.

  • kafadanbacakli  (05.05.20 19:24:07)
Az bi farkla 1500e bir suru semtte yeni binada bahce kati bulursun. Ara kat da bulursun da kiralarin biraz yuksek oldugu yerlerde 1500e verirler bahce katini.
20-25 yil diyor bu. Masrafi bitmez o dairenin.
Degmez yani.
Asla tutmam.
  • Flipsflops  (05.05.20 20:29:00)
semti bilmem ama evlerde kuzey yarım kürede kriter, güney cephe olmasıdır.
güney-doğu.
kuzey cephe güneş görmediği için aşırı soğuk olur. zaman geçireceğin vakte göre de seçebilirsin.

ben de şu an benzer bir demirli, ağaçlı bir evdeyim. önü açık olmadığı için aşırı darlanıyorum mesela.

ama akşamdan akşama geleceğim dersen, yine ısınmayı göz önüne almanı tavsiye ederim.

huzurla oturacağın bir ev bulman dileğiyle
  • janderzel zartanyan  (05.05.20 21:18:19)
Rezillik, başka bir şey değil. Muhtemelen genç ve bekarsın. Ailenden biri ile ev bak derim, adamlar apartmanın deposunu ev yapmış, 1300'e kiralıyor.

  • denizgonen  (05.05.20 22:38:34)
aşırı pahalı. ciddiyim.

  • in a world of magnets and miracles  (05.05.20 22:40:45)