Bana acil internet lazim ama nasil, yardim?

Selam, geceniz iyi olsun..
efendim, malum evdeyiz, simdiye kadar hic ihtiyacim olmayan internet lazim oldu haliyle film, dizi vs icin..
bastan belirteyim, bilgisayarim yok, internet baglatabilirsen tablet almayi dusunuyorum ama BÜYÜK bir sorunum(uz) var, şöyleki:
hangi operatoru aradiysam altyapiniz yok diyor, eh, bunun basvurusu, kurulumu iviri ziviri 180 gune kadar hallolur diyorlar maximum, ama 1 ay mi olur 1 hafta mi Allah bilir demeye getiriyorlar, malum kosullari ve personel azligini dusunursek bu ihtimal biraz devre disi..
yine bu mecrada buna benzer bir duyuru ile sormustum, sagolsun arkadaslar Super Box denen portatif Turkcell modem uygulamasini onermisti, aradim, onunda benim oturdugum yerde satisi yokmus, iptal..
bir tek turk telekom tasinabilir modem satisi soyledi, o da cok az, 50 gb 100 tl ve 24 ay taahhut ile..
baska carem yok mu benim?

superbox bir yakınımıza aldık. ilk aradığımızda o adreste hizmeti veremiyoruz dediler. 4.5g'nin düzgün çektiği yerde olmasını istiyorlar. bunun üzerine benim işyerinin adresini verdik. orada olur dediler. söz verdikleri günde gelip işyerimde benim üzerime kayıt edip, çalışır durumda teslim ettiler. daha sonra yakınımın evine gittik. gerçekten 4g çok sıkıntılı oldu. bağlantı kopup durdu. Bunun üzerinde modem ayarlarına girip 4g yi kapatıp sadece 3g yi açtım. canavar gibi oldu. internette gezinme, iptv, youtube filan akıcı bir şekilde çalışıyor. Sizde imkanınız varsa bir yakınınızın üzerine alın.

  • faithless  (03.05.20 23:26:50)