hangi barfiks barı?

Merhaba arkadaşlar barfiks barı alacağım, kapıdan ziyade koridora asmayı planlıyorum. 80 kg ağırlığım var ve sağlam olmasına önem veriyorum. sizce aşağıdaki hangi barı almalıyım?

www.hepsiburada.com

www.decathlon.com.tr

koridor demişsiniz gerçi ama 2. linktekini kapıda 110 kglık biri kullanıyor. 4 senedir sapasağlam.

  • pide  (02.05.20 23:04:02)
koridor için şu tip tavsiye ederim: www.hepsiburada.com

bunların uç kısımları komple plastik (veya kauçuk) ve barın uç kısımları plastiğin içine gidiyor. diğerine göre daha sağlam tutuyor duvar. 80kg'yi de rahat çeker...
  • malheiros  (03.05.20 00:08:06)
80 kg standardin altinda. Normali 100 kg, ki 130-150 gidenleri bile var.
Ikisi de sizi uzmez.

  • logisticsmanager  (03.05.20 01:30:17)
Öncelikle bari ölçüsüne gore alacaksın bende n11 den 3 gu önce aldım voit marka olanina 155 tl para bayıldım gelen ürün alakası yok dümdüz bir boru kaliteli değildi en çokta tek taraf vidalı olmasına uyuz oldum çünkü bar ortalamiyor kaçık duruyor kapı arasında decathlonun ki iki tarafında vidalı diye hatırlıyorum birde en onemlisi extra plastik dübel olsun paket içeriğinde çünkü ağırlığınızı büyük ölçüde ona taşıtacaksiniz o olmadığında tutunsun bar diye sikistirdikca kapı kasasından çatır çatır ses geliyor.

  • firavunfaresi  (03.05.20 03:52:49)