sayın moderatörler lütfen dikkate alır mısınız ?

selam ahali,

hakkımda bir kaç entry yüzünden dava açıldı. ben 2016 da sözlük şifremi değiştirmiştim. yazılan entry ler bu tarih öncesine ait. ip adreslerinden nereden yazıldığı belli olabilir. çünkü birden fazla kullanıcı var idi eskilerden.

acaba şifre değişiklik talebimi ve değiştirdiğimi belgeleyebilir miyim ?

maileme baktım bulamadım. böyle bi kayıt bulunabilir mi ?,

ekşi sözlük moderatörlerinden yardım rica ediyorum. lakin çok önemli hayat memat meselesi.

hesabı satın mı aldınız?

  • Unde bach canim  (01.05.20 09:30:38)
Hayir satin almadim ama bir kac arkasla paylasmistim eskiden emin degilim.

  • dogumgunundecevrimdisiolanadam  (01.05.20 10:00:58)
Bir işlem yapılacaksa eğer hangi ip'den giriş yapılıp entry girilmişse ona göre eşleştirme yapılıp onunla ilgili işlem yapılır, senin ip'inle yapılmamışsa senin endişe edeceğin bir durum yok. Kimse şifre değiştirme vs talebine bakmaz zaten prosedür belli bu anlamda.

İkinci olarak bu konuyla ilgili daha net geri dönüş almak için sözlüğün kendi iletişim kanalından sözlük yetkililerine ulaşman daha faydalı olabilir senin için: eksisozluk.com
  • angelus  (01.05.20 10:15:51)
Şifre değişimi kanıt olabilir mi bilmiyorum ancak sözlük moderasyonu ile iletişime geçmeniz daha doğru sonuç verecektir.

  • basond  (01.05.20 10:53:09)
Şifre değiştiğinde hesapta tanımlı email'e mail gidiyor. Kesin bilgi.

  • austra  (01.05.20 14:04:27)
acaba o mail tekrardan talep edilebilir mi

  • dogumgunundecevrimdisiolanadam  (01.05.20 16:59:44)