podcast önerisi

Babala tv'nin yeraltından notlar serisini bugün keşfettim zamanı olanlar izlesin diye önereyim aynı zamanda.
belki buna benzer yada standart.fm - kaybedenler kulübü radyosu tarzı podcastler var mı diye merak ediyorum. takip ettiğiniz podcastler de olabilir.

babala tv mi? o tipler covid19 dan daha zararlı bence topluma.
öneriye gelirsek; zihnimin kıvrımları

  • rentts  (01.05.20 00:35:47)
organik beyinler
fularsız entellik
odadaki fil
5 kişi
yalansavar
açık bilim
  • pislick0  (01.05.20 00:57:58)
babala tv mi? o tipler covid19 dan daha zararlı bence topluma +1

Kısa Dalga Podcast
Sevan Nişanyan - Pazar Sohbetleri
Gayrisafi Fikirler
Vedat Ozan - Koku (tek konu var sadece koku, eski ama efsane)
Tarihin Öteki Yüzü
DERSİMİZ TARİH
  • rastinon  (01.05.20 01:12:07)
babala tv mi? o tipler covid19 dan daha zararlı bence topluma +1

bende kacik prens diyorum
  • foster  (01.05.20 01:43:22)
Babala tv mi? +1

Fularsız entellik, gayrisafi fikirler, kaçık prens
Goygoy için de kaltın podcasti ve o tarz mi
  • pegi  (01.05.20 02:04:36)
Babala tv mi? +1

O tarz mi
Deniz goktasa ayiracak vaktim yok.
  • chezsoi  (01.05.20 02:09:57)
babala tv mi? o tipler covid19 dan daha zararlı bence topluma +1

Nasıl olunur?
Podcastia maceraları
  • nundu  (01.05.20 02:19:04)
öykünün yer yer fok balığına dönen sesini duymazdan gelirsek oitheblog'un yeni başladığı podcast serisi eğlenceli. genelde eğlenceli podcast dinlemiyorum, kafa açıcı moddaysam kalt'ın podcast'i de iyi geliyor. 5-6 yıldır takip ettiğim teknoseyir'in haftalık gündem değerlendirmesi ve teknoloji ve bilim notları ise düzenli olarak dinlediğim tek podcast.

  • Bruce  (01.05.20 03:14:39 ~ 03:15:06)
yeraltından notlar serisi güzeldi niye gömdünüz adamları :)
teşekkürler öneriler için.

  • kararsızataletfilozofu  (01.05.20 10:39:03)
o tarz mı
podcastia maceraları (Rpg)
fularsız entellik
timur podcast (yabancı/tarih)
  • unalub  (01.05.20 11:27:03)
özgür mumcu ve eray özer'le yeni haller

  • freebird5406_2  (01.05.20 17:28:29)