Tatile gider misiniz ?

Evet bu yaz için sosyal mesafeli tatil projeleri hazırlanıyor. Böyle bir şey olsa gider misiniz mesela ? Ben sanırım korkudan gidemem. Ama çevremdeki arkadaşlar çok bunaldık biz gideriz modundalar. Peki ya siz ?

Yer hazırdı büyük bi ihtimal iptal olcak

  • izmitcan  (29.04.20 15:32:46)
istanbul'da günübirlik kilyosa gitmeyi düşünüyorum. sabah gider akşam dönerim. bunaldıkça da yaparım diye planlıyorum.

  • rose parks  (29.04.20 15:33:45)
okullar önümüzdeki dönem erken açılacak herhalde. öyle olunca eylülde daha az insan olur o yüzden olabilir diye düşünüyorum ama bakalım her şey çok çabuk değişebiliyor.

  • tepedeki psychedelic adam  (29.04.20 15:34:56)
ben bu sene yerimden kipirdayacagimi sanmiyorum, gitmem.

  • fraise  (29.04.20 15:35:33)
ağustos gibi gidicem eylül gibi gidebilirim

  • euteamo  (29.04.20 15:36:31)
agustos sonunda giderim.

  • lycoxin  (29.04.20 15:36:56)
eylül gibi gitmenin planlarını yapıyorum sakin bir deniz kum güneş tatiline.

  • Bruce  (29.04.20 15:37:05)
otellere kesinlikle gitmem. yakınımıza giderim muhtemelen.

  • tantunisultansuleyman  (29.04.20 15:44:55)
Tek tip yemek odalara servis olacak falan deniyor nasıl keyif alacaksınız ki? Otel dışında da güvenmek zor geliyor. Gideceğimizi sanmam. Dışarıda yemek yemeden tatil yapılamayacağına göre(yazlık kiralamak belki mantıklı) keyifsiz geçer. Üstüne o kadar saat yol gitmeye değmez gibi geliyor şuan.

  • bahoho  (29.04.20 15:48:30)
şu aşamada gitmem. gitsemde en erken eylül.

  • sizofren06  (29.04.20 15:57:51)
günübirlik plaja giderim herkese mesafeli havlumu açarım denize girerim..
bu yaz "her şey dahil" olan büyük otellere gitmek için deli olmak lazım..

  • strobist  (29.04.20 16:05:30)
Bu sene tatil için airbnb daha makul. Yine risk var ama otele nazaran çok daha düşük.

  • adwokat  (29.04.20 16:14:34)
bu ortamın iyice sakinleşmesi 1 seneyi bulur. tatiller 2021 yazına kaldı artık. tabi o zaman da ayrı bir felaket çıkmazsa.

  • metrobusdelisi  (29.04.20 16:26:54)
Valla bizimkilerle kamp planı yapıyorduk az önce. Haziran ortası gibi gideriz ilk kampımıza diyoruz. Yasak fln olmazsa yani.

  • pati  (29.04.20 16:27:22)
Milli parkin dibinde bir dag evi dusunuyorum, daha once arkadaslarimizla yilbasi partisi icin tutmustuk. En yakin market, ev vs. 6 km uzakta. Ama bir haftadan fazla kalamam, cok bunalirim. Ulke disina cikmayi planlamiyorum.

  • buf-e kür  (29.04.20 16:30:37)
hayır. Zaten tatil beldesinde yaşıyorum ama yine de tatile çıkmış sayılmaz. gitmem de.

  • olutaklidi  (29.04.20 17:12:43)
kesinlikle ucaga otobuse falan binmem ve otele gitmem. bela aramak olur.

  • hot potato  (29.04.20 17:41:27)
Bi' şey önerdim bakalım akılları keserse "covid-19 sertifikasi" dayarlar isletmelere, uçaklara öyle standardı tutturana giderim. Yohsa yoh

  • fempusay  (29.04.20 17:53:31)
Sözde Eylül'de gelecektim Türkiye'ye ama yalan olacak gibi. Riske de giremiyorum açıkçası.

En kötü ülke içinde bir yerlere gidecegim. Ama giderim kesin, bir suru tatil gunu dolu kullanmam gereken.
  • logisticsmanager  (29.04.20 20:23:16)