Az bilinen gerilim korku filmi öneriniz var mı?

teşekkürler ^_^
popüler olanları izlemişimdir çünkü

A quiet place.

  • deer hunter  (28.04.20 21:30:56)
Ölüm oyunu bir bilgisayar oyunu oynuyorlar ve gerçek oluyor. Birde mabet. İkiside çok amatörce gelebilir ama güzel geldi hala unutamadıklarımdan

  • madurumdamadurum  (28.04.20 21:32:46)
sanırım korku sayılmaz ama insanı gerim gerim geren çok yıpratıcı bir film olarak 13 tzameti'yi önerebilirim

  • der meister  (28.04.20 21:33:23)
(bkz: hausu)

  • hot potato  (28.04.20 21:46:49)
  • dali dili havali korna  (28.04.20 21:51:56)
Gok-seong(the wailing)
uzun bir film ama şiddetle öneriyorum.

  • fingers of fury  (28.04.20 21:52:54 ~ 21:53:32)
az bilinen filmlerin en büyük sıkıntısı izlenecek yöntemlerin olmaması. yani buraya torrent'ini bile bulmanın mümkün olmadığı filmleri yazmamızın bir anlamı yok diye düşünüyorum, bilmem katılır mısın?

ben de az bilinen korku filmlerinin takipçisiyim uzun yıllardır, neredeyse hiç birini bulamıyorum.
genelde kore, japon ve ispanyol sinemasından çıkıyor göz önünde olmayan ama kaliteli korku filmleri, bunlardan bulunabilenler için şanslısın.

benim izleme listemde bulunup izleyecek yer bulamadığım bir tane bırakayım mesela, en çok şunlara hype'lıyım ama bulamıyorum, belki sen bulursun.
www.imdb.com

daha bulunabileceklerden örnek verecek olursam
www.imdb.com
  • Bruce  (28.04.20 22:04:42)
uzun bi film hatta mini dizi gibi ama çok çok güzel. rose red konağı, stephen king'in. müzikleri falan da bayağı iyi. tavsiye ederim.

  • matilda  (29.04.20 00:09:31)
Gok-seong(the wailing) +1
Hereditary (izlenmediyse)
Midsommar
Dead End
The Changeling 1980
The Ruins
It follows
In the mouth of madness
Misery
As above so below
Invitation
Jacob's Ladder
Prince of Darkness
Ils
Inside
Frontier
Invasion of body snatchers 1978
Triangle
Spoorloos
Life
Trick'r'Treat
The Dead Zone
Mothman Prophecies
Oculus
Upgrade
The Cell
White Noise

Ve tabii ki The Tenant
  • EasyTiger  (29.04.20 00:28:40)
Oriol Paulo bu adamın üç tane filmi var onu izler misiniz lütfen.

  • blue eyes white dragon  (29.04.20 01:50:56)
kairo 2001

  • ryhmer  (30.04.20 17:31:18)