telekom ramazan 1gb hediyesi nerden yükleniyor?

aşağıdaki gibi bir sms gelmişti ama online işlemler'e girdiğimde bununla alakalı bir şey göremedim yükleyen var mı?

Degerli Musterimiz, Ramazan ayina ozel 1 GB hediye internetinizi Online Islemler uygulamamizdan yukleyebilirsiniz. Hayırlı Ramazanlar dileriz. B001

Mobil Uygulamada sağ üstte hediye kutusu var. Oraya tıkla. Orda göreceksin.

  • westblack  (26.04.20 23:33:19)
yukarıda hediye kutusuna tıkla. sil süpür var ya... orada. ama reklam izni falan istiyor. haberin olsun.

  • sutlu nescafe  (26.04.20 23:33:44)
bu arada o sil süpürü denediğimde normal zamanda olduğu gibi rastgele bir hediye verdi (haftaiçi gündüz 2 gün 2gb) onun dışında bahsettiğim ücretsiz interneti tanımlayabileceğim bi yer yok. tekrar sil süpür'e girdiğimde de çarşamba 6'da yeni sürpriz hazır olacak diyor. çarşamba gelir belki ama pek sanmıyorum.

  • duyuru  (28.04.20 10:35:24)
sil süpüre tıklamayacaksın. orada aşağıda kapmpanyalar var sana özel farklı farklı. o kısımda yer alıyor.

  • westblack  (28.04.20 20:41:24)