Redmi note 8 pro vs iphone

Redminin 2300 lira fiyati var. iphone fiyatlari da herkesce malum en az 5/6 bin lira. İphonların sevdiğim özelliği beş sene çok stabil bir şekilde çalışabiliyor olması
Redmi nin özellikleri ve fiyatı çok iyiyken kaç sene götürür pek emin olamadım
Dört beş sene götürür mü sizce

alınabilecek en ucuz iphone, 5800 lira civarı (xr). ios olmadan yaşayamam demiyorsanız fiyat farkına değmez gibi.

ama ben note 8 pro yerine mi 9t öneririm, 300 lira farkla. note 8 pro'da mediatek işlemci olduğu için ömrü daha kısa olabilir.

not: 2 yıl önce 1750 liraya xiaomi mi 6 aldım, bir kere bile format atmadan kullandım. hala çok memnundum, annemin telefonu bozulduğu için ona verdim, 2 hafta önce kendime mi 9t aldım. android alacaksanız xiaomi öneririm.
  • signore  (26.04.20 16:44:10 ~ 16:45:23)
Xiaomi +
gereksiz uygulamaları sonlandır, güncellemeleri de kapatır ve sadece gerektiği kadar uygulama yüklersen batarya da iyi derece de dayanır.

  • Erva  (26.04.20 16:59:56)
Signore +1

  • glamdr1ng  (26.04.20 17:31:58)