Özgüveni çok çok çok yüsek kişileri dövesiniz geliyor mu?

Benim geliyor :Dddd Deli miyim acaba?

Bir herif var.. Ben tanımıyorum, birine stalk atarken denk gelmiştim. Değişik bir tipti, ben böyle değişik tipleri incelemekten acayip haz alıyorum. Yaşamlarını falan merak ediyorum :P

herifi inceliyorum bir aydır. herif acayip özgüvenli ya, böyle sinir bozucu düzeyde. Ama boş özgüven ya. Mesela dandik bir şehirde, dandik bir bölüm okuyor ama twittter'da biriyle tartışken ''benim eğitim seviyem senin sülalene yeter'' diyor. Sonra boş bir parkta istanblue içiyor ama hikaye atınca bugün yine kaliteyiz diyor. Mesela ben istanblue denen şeyi önüme bedava şişe şişe koysalar içmem, hele hele onu hikaye atmam :D Mesela, yakışıklı-tarz biri değil ama insta olsun, twitter olsun sürekli çok yakışıklı olduğundan bahsediyor. Kendisine çok nude geliyormuş, bol seksli hayatı varmış ve çok sıkılmış. Aşık olmak istiyormuş ama kızlar bunu kendi çıkarları için kullanıyormuş. Mesela ben böyle şeylerden arkadaşlarıma bile oturup bahsederken çekinirim. Kendi çapımda bir şeyler yaşar geçerim.

çok acayip bir tip ya. Bir yandan dövesim geliyor, diğer yandan ulan ben niye böyle olamıyorum diye ağlıyorum :D Soru yukarıda, dövesiniz geliyor mu? Ama böyle boş özgüvenli kişileri dövesiniz geliyor mu? Neblim ben ne çocuklar, ne adamlar tanıdım parası var, girmediği delik yok, çocuğun yüzüne baksan öpesin geliyor ama mütevazı tipler, reklam yapmıyorlar falan ama bu ne lan dsakpdsa :D

bu özgüven değil ya, görmemişlik. tabii ki özgüveni de var diye böyle ama böyle olmasının sebebi özgüvenli olması değil, görmemiş ve ilgi meraklısı olması. ve tabii ki cehalet de var işin içinde, freddy krueger etkisi miydi neydi, o misal; ne kadar az bilirse o kadar çok şey bildiğini sanır muhabbeti.

içerikten bağımsız soruya cevap vereceksek; özgüvenli tipleri dövesi geliyor genelde insanların, ben eskiden fazla özgüvenliydim dövesi geliyordu insanların; gözlerinden anlıyordum. mnakdmun artizi diye bakıyorlardı. ama benimki yukarıdaki cahil özgüveni olmadığı için dalacak bi sebep de oturtamıyorlardı kafalarında. öyle bir hazımsız halde, içerlemiş ama bunu dışarıya vuramamış şekilde kalıyorlardı.
  • Bruce  (24.04.20 01:23:55 ~ 01:25:09)
(bkz: get a life)

  • nihannihan  (24.04.20 01:24:03)
Kızları bilmiyorum ama erkekler aşırı özgüvenli hemcinslerini sevmezler.Hatta genel olarak o kişiler bir grup içine de dahil olamazlar. 2-3 kişilik bir arkadaş grubu olur olsa olsa.Benim gözlemim bu yönde en azından. Aşırı özgüvenli ve boş bir özgüven olduğunu sezersem sallanımıyorum.Dövme isteği değil de bu nasıl bi kafa deyip gıcık oluyorum belki de

  • ramazanali  (24.04.20 01:25:07 ~ 01:26:09)
Anlattığınız kişinin özgüven ile uzaktan yakından alakası yok.kendisi yalanı,sallamayı pek seviyor belli ki.bu tiplerden çok var.bütün kızlar peşinde ,çok seksli hayatı var,ah canım bir de aşık olmak istiyor ha.geçiniz efendim,yalan parayla değil ki,salla sallayabildiğin kadar.

  • astrid  (24.04.20 02:04:03)
buna çok benzer bi tipi dinlene dinlene dövmüşlüğüm var. normalde takılmam ama o gün sanırım canım sıkkındı. ayrıca özgüven böyle bişey değil.

  • scudman1  (24.04.20 03:31:16 ~ 03:31:59)
bu özgüven değil, özgüven bu değil. bu bildiğin yavşaklık. hem yavşaklık hem mallık. dövmek istemeye bile tenezzül etmem, bir yerde denk gelsem amk yavşağı der geçerim.

ama sadece denk geldiğim değil de muhattap olmak zorunda olduğum biriyse (iş nedeniyle mesela) ve sadece sosyal medya paylaşımları değil gerçek hayatta hali tavrı da böyleyse (ki her tarafından yavşaklık ve mallık akıyordur zaten) evet ağzını burnunu kırasım gelir.
  • pati  (24.04.20 10:06:43 ~ 10:11:33)
ahaha ciddiye bile almayıp gülüp geçerdim. ben de gerçekten sinir bozucu bir tip sandım. böyle uç tipler bence sadece komik.

  • bohr atom modeli  (24.04.20 11:17:29)