23 Nisanı neden kutluyorlar ?

Yani bu akp sevmezdi böyle şeyleri ?
Mhp yüzünden demeyin, bahceli trtye pkklı çıkarılmasını
Onaylayacak kadar iktidarı destekçisi olmuş durumda.

e insanlara vakit geçirecekleri atraksiyon lazım. maç yok, acun yok, diziler yok. bir haftadır bayram seyran ayağına takılıyoruz. 23 nisan mı kaldı sanki yemesinler bizi.

  • alperz  (22.04.20 19:41:56)
Propaganda iste, hazir millet evdeyken, 23 nisan ayagina tum kanallardan ulusa seslenis gibi bir seyler veririz diye dusunuyorlar herhalde.

  • speedy  (22.04.20 19:54:54)
Hukumet gecen yildan beri Ataturkculugu sahiplenmis durumda. Yanilmiyorsam bu o sahiplenmenin baslamasinin ardindan kutlanacak olan ilk 23 Nisan.

Gecen sene sahiplenmeler basladiginda parti tabani epey tepki vermisti.

Neden boyle bir yola girdiler bilmiyorum ama ozellikle tepkileri ceken ve kirilma noktasi olan olay carsafli bir kizin ataturke hakaretten tutuklanmasi olmustu.
  • Sahikaa  (22.04.20 20:15:17)
@sahikaa. 23 Nisanı kutluyorlar ama Atatürk dediklerini duymadım pek.

  • prizmatik  (22.04.20 20:40:33)
net cevap: siyasal islam 1000 yıl atatürk'ü sevmeyecek. 1001. yıl bakalım ne yaparlar.

  • iddaaci  (22.04.20 20:47:42 ~ 20:47:59)
Siyasal islamcıların bahsettiğimiz fraksiyonunda maclis ve cumhuriyet pek sorun teşkil etmemekte olay daha çok kutlanış şekli batı tarzı alkol frak falan fistsn kızların etek giymesi yoksa aklı olan biraz feraseti olan cumhuriyetin ve laikliğin dindar insana mukkemel bir fırsat olduğunu anlar. Belki bu kutlamalar batı tarzı içkili kokteyl olmak yerine fatihalarla yapıla gelen bir gelenek olsaydı bu soru sorulmayacaltı.

  • yeliz adeley  (22.04.20 21:11:46)