giriş seviyesi oyun bilgisayarı

arkadaşlar maksimum 4.000 tl bütçe ile monitör dahil giriş seviyesi bir oyun bilgisayarı toplanabilir mi acaba? çok uzak kaldım bu dünyadan, fiyatları hiç takip etmiyorum. 9-10 yaşlarında çocuk icin fortnite ve benzeri oyunları makul grafiklerle makul performansta oynatsın yeter. derseniz ki o bütçe yetersiz su kadar olması lazım, tavsiyelere açığım. çok teşekkürler.

teknobiyotik ya da inventus hazır sistemlere bakıver.

  • Techsavvy  (21.04.20 22:39:40)
www.qp.com.tr

şu alet fortniteı orta ayarlarda rahatlıkla oynatır. pc olayının sonu yok hocam :D ben 5 derim biri 6 der uzar gider o. bu aletin ekran kartı 8 gb olan modeli olsa daha tatlı olurmuş tabii. ekrana yok mu kıyıda köşede bi lcdniz?
  • glamdr1ng  (21.04.20 22:40:11)
ryzen 5 1600 veya 2600, ekran kartı rx580 veya gtx 1660superli bir sistem gayet iyi iş görür. rx570 yeterli o oyunlar için ama biraz da uzun vadeli olsun bence.
www.itopya.com
linkte gtx1060 yazıyor da içerik o değil, rx580li pc var yanlış olmasın.
fena değil gibi geldi çok araştıramadım. işlemciyi r5 2600, anakartı b450ye çektim zaten az fark oluyor. o hali gayet güzel. 3-4 ay sonra bir 8 gb ram daha alırsınız bütçeniz şimdi yoksa.
www.incehesap.com
750 lira da monitör. Bütçe varsa 24 inç daha iyi olur monitör uzun yıllar kullanılıyor çünkü. Bir de monitör işinde memnun olmayanlar çok oluyor, karışık mevzu biraz. Donanımhaberde kesin incelenmiştir oralardan bakabilirsiniz biraz daha.
  • bahoho  (21.04.20 23:55:50)
çok teşekkürler hepinize, tek tek inceleyeceğim.

kendim icin değil ya, bir arkadaşım rica etti, onlar icin bakınıyorum.
  • orient blue  (22.04.20 00:06:18)