Bitter Çikolata tavsiyesi

iyi günler.
internetten sipariş edebileceğim bitter çikolata tavsiyenizi beklerim :)
filtre kahvenin yanında bir parça hoş oluyor..

lindt güzeldir. acılısı, tuzlu/karamellisini, limonlusunu, nanelisini denedim. nanelisini mutlaka dene.
yerli dersen eti flavia ve nestle %82 bitter var.

  • sutlu nescafe  (21.04.20 14:39:57)
yani ister filtre kahveyle icin, ister sade kitir kitir yiyin.

lindt in 20 tane farkli dark cikolatasi var secin begenin alin keyfinize göre. migrosta var online.
  • duygusuzromantik  (21.04.20 14:41:44)
market cikolatalarindan bence en lezeetlileri eti cikolatalar. eti kkaram serisinin bir suru cesidi var onlari tavsiye ederim. onun disinda da eti ahenk sutlu cikolata su siralar yedigim en iyi sutlu market cikolatasi. ulker cok tatli, milka ve nestle les otesi.

ama ritter sport bulabiliyorsan muthistir
  • exlibris  (21.04.20 14:48:14)
  • Mcfly  (21.04.20 14:50:59)
%90 üzeri kakaolu bitter tavsiye ederim. Marka fark etmez.

  • acebi  (21.04.20 15:40:49)
@acebi haklı ben Lindt paylaştım ama Nestle de en az onun kadar iyi. hatta f/p daha yüksek.

  • Mcfly  (21.04.20 15:51:13)
godiva lindt.

  • mikahakkinen  (21.04.20 18:19:05)
lindt
düşük bütçe için nestle kare %80

*etiyi de eskiden severdim ama ne kullanıyorlarsa kakaosu pütür pütür un gibi geliyor artık. eritip kontrol ederseniz daha da net görebilirsiniz.

**godiva da keriz silkeleme markası. palm yaı ve daha önemlisi glukoz şurububu basıp havalı çikolata diye yuttruyorlar. glukoz şuruplu çikolata bimde falan vardır bu devirde herhalde ha bi de ülkerin içinde.
  • jimjim  (21.04.20 18:27:07 ~ 18:28:59)
kakao kitlesi, kakao yağı oranları yüksek
katkı maddesi içermeyenlerden alabilirsin
ambalaj okuman lazım
lindt baya pahalı
  • bir soru sorcam  (21.04.20 19:10:12)
kahve dünyasının küvertürünü kırıp kırıp yiyin derim.

  • cedric tweedledee  (21.04.20 19:37:12)
Lindt genelde cikolata yapimini ucuza getiren ek gidalari kullaniyor. F/P oranini begenmedigim bir marka.

Vivani markasini siddetle tavsiye ederim.
  • buf-e kür  (21.04.20 19:58:06)
İlginiz için teşekkürler.

Güzel Gıda'nınkini yiyen var mı?

urun.n11.com
  • karabasun  (21.04.20 20:25:18)