Acces point

Ev iki katlı. Odaya kablo ile acces point çekicem, hız kaybı yaşarmıyım, hiç kullanmadım böyle birşey.

kim sana "yasamazsin" derse yalan soyler. araya giren her turlu kablo, cihaz, duvar vb hizi etkiler tabi. ama iki katli bir ev icin de buna ihtiyaciniz var ve hizdan tatmin olursunuz.

  • yoggi  (14.04.20 01:13:41)
düzgün malzeme kullanılır ve işin ehli biri yaparsa sana problem "yaşayabilirsin" diyen yalan söyler.

çünkü fiber vs hatlar ile bu internet binlerce km kabloyla dolaşıp geliyor. senin santralden sana bakır kablo ile geliyor. sen 10 metre mesafede bunu iletemezsen yazık sana.

yaparsın bence aslansın kaplansın.

cat6 kablo ve markası belli bir ap kullanın. gidip 12 senelik adsl modemi ap yapmayın sonra da sorun var galiba demeyin misal.
  • ozdek  (14.04.20 01:17:30)
Yaşamazsın. Bu konuda yeterince tecrubem var. Yasamazsin diyenlere yalanci diyen işkembecilere bakma sen.

  • Kirmizibavul  (14.04.20 03:01:34)
dubleks evde evin ortasına tplink c50 yerleştirdim iki katın tamamı ve balkonda 2,4 ghz çekiyor . 5ghz üst kat balkonunda çekmiyor. c60 da anten sayısı daha fazla bununda stabiliteye etkisi olduğu söyleniyor. yani ben sadece 1 cihaz ile olayı hallettim. c50 amazonda 215 liraydı. c60 ın da h.b de 215 lira olduğunu gördüm fakat öğlene doğru zamlandı.

  • x571  (14.04.20 11:00:52)