hangi yazıcıyı alayım?

1) www.sahibinden.com
2) www.avansas.com

f/p olarak hangisi daha mantıklıdır? yazıcılardan hiç anlamam. ev ortamında kullanacağım.

renkli lazer masraflı olur, toner bitti mi fellik fellik dolumcu ararsın ki dolduruluyor mu bilemiyorum bu model

Epson daha masrafsızdır. yavaştır ama masrafsızdır, mürekkebini verirsin yemini suyunu verirsin götürür.
  • Techsavvy  (13.04.20 16:14:21)
samsung xpress in wifisiz ve renksiz olanını sıfırını 800 tlye yeni aldım bilginiz olsun

  • monicapp  (13.04.20 17:05:38)
2 her türlü alır.
öncelikle tanklı yazıcı kartuş gerektirmez.mürekkep bittiğinde alır doldurursun. kartuştan ucuzdur. wifi ev ortamında (tembellerin şahı olunmadıkça) gereksizdir.
lazer printer tonerini ise sorma...
  • tururo  (13.04.20 17:25:52 ~ 17:26:29)
epsonun benzer bir modelini kullanıyorum ve memnunum. ama aynı fiyata renkli lazer yazıcı alabilecek olsam sanırım onu alırdım.

  • istanbul beyefendisi  (13.04.20 17:52:54)
sakın 1'i almayın! sakın, sakın, sakın almayin!!

ben kullan(ama)dığım her gün bu yazıcıyı aldığıma pişman olmuştum. kronik sorunlu bir model...

zaten samsung bu printer işini yapamadığını anlayınca yazıcı bölümünü topyekün hp'ye satıp yazıcı pazarından çekildi...

c410w tüm dünyada kronik sorunlarıyla meşhur bir model. basit bir google araması yapmanız yeterli. paranızı çöpe atmayın...
  • dilemma of subscribtionability  (13.04.20 18:13:07 ~ 18:20:13)
ikisi de f/p ürünü.

bizzat evimde iki tane yazici var, biri lazer basit yazici, digeri epson ecotank 2. sinin üst modellerinden.

normalde tek yaziciysa ve günde 300-500 cikti almiyorsaniz kesinlikle epson.

lazer yazicinin en büyük avantaji hizi ve siyah beyazda tutarlilik ile birlikte cok cok az bakim gerektirmesi. epsonlar cok iyi ecotank modelleri ama kalibre edilmesi gerekiyor arada.

ev ortami icin 2. sini alin gecin. hem baski kalitesi cok iyi, hem ucuza geliyor basimlar.
  • duygusuzromantik  (13.04.20 18:49:45 ~ 18:50:03)