Snapchat 1800 puan

Selam. Bir kadin arkadaşımla konuşuyorum ama kendisinin 1800 Snap puanı var. Bu ne anlama geliyor? Snapchat'te çok mu takılmış yani? Ortamcı biri anlamına mı gelir? Aydınlatın beni snapçiler

Edit: kullanıcı adının yanında da 3500 küsür sayı var. Bu ne demek?

Snapchat puanı nasıl çalışır?
Snapchat’in bahsettiği “birkaç diğer faktör” bu aşamada devreye giriyor. Hiç kimse bu faktörlerin tam olarak ne olduğunu bilmiyor olsa da bazı sağlam teoriler var. Bunlar puanınıza muhtemel katkı yapan faktörler olduğu için bu konuda fikir verebilir;

Gönderilen snaps
Alınan snaps
Eklenen kullanıcı sayısı
Gönderdiğiniz hikaye sayısı
Arkadaşlarınızla Snap streaks etkinliği
Uygulamayı bir süre kullanmayarak tekrar kullanmaya başladığınızda bonus puan
Snapchat puanı nasıl artar?
Snapchat puanınızı artırmak istiyorsanız yapmanız gereken öncelikli şey uygulamayı kullanmak. Yani Snapchat puanınızı artırmak için en iyi yol, uygulamayı mümkün olduğunca fazla kullanmak. Bu konuda dikkat etmeniz gereken detay, puanınız yalnızca fotoğraf ve video göndererek artacaktır. Snapchat uygulaması aracılığıyla gönderilen kısa, özel mesajlar sayılmaz. Aynı mesajı birden fazla kullanıcıya göndererek ekstra puan alamazsınız. Snapchat puan tablosu üzerinden etkinliklerinize göre inceleme yaparak farka göre nelerin daha yüksek puanlar getirdiğini belirleyebilirsiniz. Snap gelince puan artar mı ya da snap sayısı neye göre artıyor soruları bulunan kişilerin bu şekilde bir plan belirlemesi uygun olacaktır.
  • pislick0  (13.04.20 15:22:13)