ev satılır mi?

egede denize yakin havuzlu bi sitede yazlık evim var satmak istiyorum ama sizce su donem satılma ihtimali var mi?

kafam oldukça karisik bu konuda haliyle fikir almak istedim sizden. evin yazlık yerde olması, ülkedeki kriz, insanların caninin derdindeyken parasını eve yatırmak istememesi vs bi suru şey dönüyor aklımda.

direk sahibinden mi satsam yani ilan mi versem?
not.hayatımda hic ev satmadim.

acelem var maalesef ama tabi ki degerinin altında satmayı da istemiyorum napicam bilemedim çok kafam karisik :(

  • slalom  (13.04.20 13:25:51)
şu an gelmek gitmek falan çok zor, hatta imkansız. anca o çevredeki insanlar gelir gelirse. kimse gelip göremediği yazlığa da para vermez çok çok kelepir olmadığı sürece. eşe dosta haber salın, ilanınızı da verin ama acele etmeyin paraya acil ihtiyacınız yoksa.

  • nrmnm  (13.04.20 13:29:33)
bence bu dönem zor. önce sitedeki komşulara haber verin. ben satmayı düşünüyorum diye. tanıdık, akraba vs çıkabilir.

  • scudman1  (13.04.20 13:40:08)
@scudman1 +1
O bölgedeki insanlara komşulara haber verin. Teyzesigil emmisigil filan belki o bölgede yer bakıyordur. Öyle olur. Yoksa ederinin çok çok altında tekliflerle moraliniz bozulur. Ama bence kafadan vazgeçin. Çok zor.

  • allah yazdiysa bozsun  (13.04.20 14:17:13)
Biz de yazlık bir muhitte (Bodrum'da) oturuyoruz ve ev arayışındayız mesela. Yani bu şekilde yerleşik halktan kişiler de olabilir, sahibinden e koymanızda yarar var.

Bu arada Bodrum da emlakçılar karantina sebebiyle evin içinden canlı bağlanıp göstermeye başladılar evleri. Emlakçılarla da görüşebilirsiniz, buna yanaşırlarsa daha çok kişi evle ilgilenebilir.
Onun dışında biz ev çok aklımıza yatmadıkça, bu koşullarda ev bakmaya gitmiyoruz.

Piyasa illa ki durgunlaşacak bu yaz, maddi anlamda da pek kimsenin parasını eve bağlayacağını sanmıyorum ama dediğim gibi bizim gibi istisnalar çıkabilir de..
  • su olsam ates olsam  (13.04.20 14:19:17)
herkese çok teşekkür ederim, komsular zaten biliyolar aslında. moralim asiri bozuldu butun planlarım altüst oldu allah belasını versin bu virüsün :(

  • slalom  (13.04.20 14:35:26)
Buraya yaz en azindan ilgilenen olur illa.

  • adivar  (13.04.20 16:36:29)