Şu pc ile bannerlord oynayabilir miyim?

Amd fx 8320 eight core processor 3,5ghz
8gb ram
64bit işletim sistemi
Radeon 7800 series hd ekran kartı

pcgamebenchmark diye bir site var. bunları oraya girin o size söyler

  • mehmed resad  (12.04.20 15:32:24)
minimum sistem gereksinimlerini ıkına sıkına karşılıyor hocam ama kendi deneyimlerimden oyunu açar ama keyif alamazsın diye düşünüyorum hocam.

ryzen 2600 1070ti 16 gb ddr4 bellek üçlüsüyle toplu savaşlarda yer yer fps droplar oluyor bende öyle düşünebilirsin :)

erken erişimde olduğu için optimizasyon henüz yeterli değil. tam sürüm çıktığında bir ihtimal diyeceğim ama şu aşamada savaşlara girmeden simulate ederek oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

steam'den alıp deneyip, oynanacak gibi değilse iade etme seçeneğini düşünebilirsiniz çok merak ediyorsanız.
  • syozkn  (12.04.20 16:01:17)
Oyun Geforce Now'a eklendi. Eğer aboneliğiniz varsa oradan sorunsuzca oynayabilirsiniz. Ama şu anda abonelikler kapalı olduğu için ücretsiz sürümü deneyebilirsiniz ama o da 1 saatlik sekanslar halinde oynayabilirsiniz. Sözlükte VPN ile Kanada'dan falan abone olunduğunu okumuştum isterseniz o şekilde deneyebilirsiniz. Bu arada aylık 5 € falan ama 3 ay ücretsiz kullanılıyor ödemeler başlamadan.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (12.04.20 17:15:27)