Online sebze meyve almak için

Var mı bildiğiniz bir site şu anda İstanbul'da faal olan. Migros sanal market en erken pazartesi getiriyor. Kapımin önünde a101, şok ve bim olduğundan ne stok yaptım bugüne kadar ne de ihtiyaç fazlası bir şey aldım. Sebze meyveleri de hep günlük alıyorum, dün de bilseydim tabi ki cts Pazar için de alırdım ama şu an ev tam takir. Migrostan sipariş veremiyorum, marketler kapalı, Hepsiburada vs çalışıyor mu?

banabi var ama kısıtlı bir menüye sahip. evin birkaç ihtiyacı vardı onları söyledim. gezinirken domates, kabak, elma, ananas, biber, salatalık vb. 7-8 çeşit daha sebze meyve gördüm.

  • golgi aygıtı  (11.04.20 12:07:14)
Getir’e bakabilirsiniz

  • 65 derece  (11.04.20 12:08:31)
getir ve banabi +1
istegelsin'e de bir bakın.
bende en erken sipariş teslim tarihi pazartesi olarak görünüyor, ama yoğunluktan da dolu olabilir.
hafta sonu teslimatıyla ilgili falan bir uyarı yok.
istegelsin daha market gibi, çeşidi daha fazla.
  • blatta hiberna  (11.04.20 12:12:43 ~ 12:13:10)
www.manavkapimda.com

Hal esnaflarından bir hizmet. Market fiyatlarına kıyasla daha uygun ve kaliteli ürünler getiriyorlar. Yine de site üzerinden değil de whatsapp veya telefon üzerinden sorarak istemek daha mantıklı.
  • desdenova34  (11.04.20 14:12:06)
@des onlar da kapalı

  • sanguine  (11.04.20 14:35:58)