Ev alınır mı?

Sizce bu dönemler ev almak için uygun mu?

ciklet bile alınmaz bence

  • paramolacak  (08.04.20 09:44:10)
hocam fiyatlar düşük
kira ödemek yerine oturacagınız ev alınır
ama yatırım icin ev alınmaz
3 ay sonra nerede olacaksınız biliyor musunuz?
  • kingcyrax  (08.04.20 09:45:01)
Alınmaz. Evler ucuzlayacağına zamlandı nasıl bir ssçmalıksa anlamadım.

  • x571  (08.04.20 09:54:06)
Gözünüze kestirdiğiniz bir konut varsa, fiyatını da en az 1 senedir falan takip ediyorsanız ve şimdi de dip yaptıysa veya pazarlıkla iyi bir fiyata alabileceğinizi düşünüyorsanız alın. Tabii bunu söylerken, 2020 sonuna kadar her türlü kötü senaryoya karşı kenarda paranız kalacağını varsayarak söylüyorum. Fakat, fiyat takibi yapmadıysanız şimdi çıkıp ev aranacak dönem değil, bugün 100'e size pazarlayacakları konutu, 2 ay sonra 50'ye satamayabilirsiniz.

  • malheiros  (08.04.20 10:08:01)
oturmak için alınır. döviz v.s bu kadar artmışken ev fiyatları da yerinde durmaz.

  • nuisance  (08.04.20 10:13:50)
Alınır.
En zenginler, kriz zamanında yatırım yapabilenlerdir. Bir çok şeyi ucuza kapatırlar para yokken piyasada.

YTD
  • burfak  (08.04.20 10:16:41)
Şu an için yurtdışı şantiyesinde çalışıyorum. Önümü görebildiğim bir 6 ayım daha var. Kenarda yaklaşık 200.000 bin param var ve hepsi dolarda. Ev alma düşüncem de hep vardı. Bundan dolayı bir gaza gelsem mi diyorum.

  • hede hodo  (08.04.20 10:29:31)
fed eski başkanı abd'de %30 daralma bekliyorum dedi.
türkiyede ne olur siz düşünün.
bence 3-4 ay bekleyin, ekonomi dibi görünce zaten ev fiyatlarıda dibi görcek.
  • aslindasorunumpsikolojik  (08.04.20 12:08:17)