Open world oyun tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba,

Oyunlar hakkında çok fazla bilgim yok. Hazır bahar indirimleri de varken bir oyun almak istiyorum. Daha önce Far Cry serisini oynayıp sevdim. Uzun oynama süresine sahip, geniş alanlarda hareket edebileceğim bir oyun arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz oyunlar var mı? Red Dead Redemption 2 olur mu mesela? Şimdiden sağ olun

witcher 3
red dead redemption 2
gta v
skyrim
saints row 3 ve 4
  • azeroth  (05.04.20 10:24:10)
bu link biraz yardımcı olur store.steampowered.com

rdr2 olur.
borderlands serisi olabilir.
  • false pretension  (05.04.20 10:29:21)
ghost recon serisine de bak kanka. bahar indirimleri olarak epic games'ten ghost recon breakpoint ve wildlands oyunlarina bakabilirsin.

  • baldur2  (05.04.20 10:30:23)
Rdr2 olur da pc kaldırır mı?

  • glamdr1ng  (05.04.20 10:47:37)
"Just Cause 3 XXL Edition" tam vakit geçirmelik oyun. "Bavarium Wingsuit" ile uçarak gezip dolaşmak çok zevkli...
store.steampowered.com

  • late viper  (05.04.20 12:52:14)
bilgisayarın kaldıracak mı asıl önemli soru bu

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.04.20 13:05:35)
xbox one için soruyorum arkadaşlar. Uzun oynanış süresi önemli benim için. büyük ihtimalle rdr2yi alacağım. Peki, modern silahlarla oynayabileceğimiz oyunlara ne dersiniz?

  • jackrai  (05.04.20 14:59:01)
watch_dogs 1 ve 2 de daha modern silahli open world, just cause 2, 3, 4 de iyidir

  • azeroth  (06.04.20 11:37:01)