10 bin birikim yapıyorum her ay

nereye yatırım yapayım?

not: hep altıncı olmuşumdur. daha çıkar mı altın?

ben 30 bin yapıyorum. her ay 30 bin liralık altın alıyorum. garanti bbva hesabımla.

  • donisse  (04.04.20 21:45:05)
Arttiriyorum. 50 bin yapiyorum.Prezentabl bayanlar eklesin?

Ciddili cevap: Atom fizigi degil, bu isleri cok iyi bilmeyenin 2-3 farkli yere parasini yatirmasi gerektigi, dolara, euroya ve altina mesela, bilinen, bir ton insanca uygulanan daha "güvenilir" bir yatirim yolu.
  • buf-e kür  (04.04.20 22:11:29)
abla sen özel ders vermiyor muydun :( gopta yaşıyordun. nasıl bu kadar para yaptın, üzerimize öneri at

  • lilyb  (04.04.20 22:16:30)
Ayda 10k birikim yapıyorsan zaten en kötü 20k kazancın vardır, böyle birisi de zaten nereye yatırım yapayım diye sormaz. Gider direkt piyasa bu kadar da düşmüşken düzgün hisse senetlerinden kadame kadame alır. Altında kazanacağın para uzun vadede asla hisse senetleriyle kıyas edilemez.

  • maxim gorki  (04.04.20 23:28:47)
ayda 10k birikim çok uçuk birşey değil.eviniz varsa zaten kira ödemiyorsunuz, 15k geliriniz olsa 5k aidat yemek yaşam desek rahat rahat 10k kalır. ya da bankada 1 milyon tlniz varsa, aşağı yukarı 10kya yakın faiz geliri oluyor.

sorunuza gelecek olursak, altın şu an için bilinmez bir noktada. 1 ay önce 300 olan gram şu an 350, bu rakam 400lere de çıkabilir, 300lere de inebilir. ancak uzun vadede 350 üzeri olmasını bekliyoruz tabi. ben paramı euro pound gumus arasında paylaştırdım. yatırım tavsiyesi değildir.
  • monicapp  (05.04.20 11:02:04)