acun ılıcalı

samimi buluyor musunuz?

fenerbahçe için onlarca yardım organizasyonu düzenledi kanalında canlı yayınlar yaptı vs

şu dönemde o kadar yardıma ihtiyacı olan insan varken kampanyalar organizasyonlar varken hiçbir şey yapmaması bana garip geliyor. belki de yapıyordur ama ben bilmiyorumdur.

Cumhurbaşkanı zaten bir yardım kampanyası başlatmışken kendisinin yeni bir organizasyon başlamasını beklemiyorum. Kendisi yardım etmiştir belki bir haber görmedim.

  • black holes in the sky  (02.04.20 12:45:55)
televizyoncu adam, bir şekilde kendisine de fayda sağlaması lazım.

  • gazozailacatmauzmani  (02.04.20 12:51:23)
Ağanın IBAN'ının üzerine IBAN olmazzzz.

  • SiyamkedisiZorro  (02.04.20 12:52:01)
black holes in the sky +1

Bu arada Elazığ depremi için de yardım toplamıştı.
  • austra  (02.04.20 13:04:49)
Respect'e ek olarak Dominik'te 2 ay montaj yapip denizi birak disariyi hic goremeyen tanidigim var.

  • brkylmz  (02.04.20 13:32:00)
reis ne derse onu yapar.

  • mikahakkinen  (02.04.20 14:53:42)