Bu nasıl bir cesarettir?

Arkadaş adam yetişkin erkek aslanın ağzına ayakkabısıyla vuruyor*. Bu nasıl cesaret? İsterse doğum anından beri yanında olsun bu hayvanların hareketlerinden nasıl emin olabiliyor bu insanlar?

www.youtube.com

*İlgili sahne videonun sonunda.

Öncesinde beslemişlerdir bir güzel. Tok hayvan hobi niyetine öldürmez herhalde.

  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (30.03.20 21:57:51)
yakında kafasını aslanın ağzında bulur.

  • asuman necla latif banu  (30.03.20 21:59:37)
kediler, her kedi, benim de kedim yapardı, göz dağı vermek için hafifçe dişleriyle yoklar rahatsız edildiği zaman. bunu kediler yapar. ama aynı dişleme hareketini aslan gibi büyük ve güçlü bir hayvanın yapması elbette ağır yaralanmalara ya da ölüme sebep olacaktır. zaten videoda da bu dev kedinin ağız hareketlerini görebiliyoruz. bu yüzden de bu adam bir gün bu yüzden kendisini aslanın dişlerinin arasında bulabilir.

  • asuman necla latif banu  (30.03.20 22:02:33)
sadece tok değil aynı zamanda kafaları da çok güzel hayvanların, ayrıca dayı da hiç emin değil zaten, tırsa tırsa oturuyo orda.

  • ycm  (30.03.20 22:04:57)
bu tip canlılar esaret altındayken ilaçlarla kısıtlanıyor. yani aslında tam bir aslan değil o.. bir diğer yandan bahsettiğin sahneden biraz daha sonrasını izlersen yine deniyor aslında. adamın bir boşluğunu yakaladığı an yok eder yani. klasik kedi davranışı, dayakta yese zorlamaya devam. ilk fırsatta işini bitirir.

  • Tears of Devil  (30.03.20 22:07:24)
www.youtube.com

kevin amcayı izleme kalp krizi geçirirsin, aslanlar oyunla kolunu falan kemiriyorlar..
  • bircaponsevdim  (31.03.20 00:35:19)