WhatsApptan ilanı aşk

Gençler bir kız var konuşuyoruz WhatsApptan bayağıdır. Okullar açıldığı zamanin biraz sonralarinda buluştuk bir kere. Kızın bende gönlü var. Daha sonrasında korona olayları filan çıktı kız gitti. Başka sehirlerdeyiz. Hatta tekrar bulusacagimiz zaman o gun okullar tatil oldu, kizi babasi aldi baska şehirden gelip, bulusamadik. Nerdeyse her gün yazisiyoruz ama ben tereddutteyim. Şimdi mi söyleyeyim diye? WhatsApp tan söylemek biraz samimiyetsiz gibi geliyor çünkü bana, yüzyüze daha iyi olur diye düşünüyorum ama yüzyüze görüşme imkanımız yok. Napayim bekleyeyim mi? Yoksa WhatsApp tan yaz mi dersiniz?

İlanı aşk etmek zorunda mısın? Bunu beraberken, gözlerine bakarken, elini tutarken; ne bileyim işte o "aşkı" hissederken söylesen daha iyi olmaz mı?

  • Bruce  (29.03.20 23:30:36)
Yav ne ilan-i aski? Mesajlasiyorsaniz iste ordan devam. Sirf mesajdan calisiyorsan arada telefon acmayi da ihmal etme. Tatli tatli konusun iste, kiz bir süre sonra acilir zaten, belli olur olay.

  • catgroove  (29.03.20 23:33:56)
kaçar diye korkuyorsan bağla başını derim :-) bu karantinada boşta kız kalmayacak demişti dersin.

  • windows95  (29.03.20 23:34:49)
Şu da var kız son sınıf. İkinci dönem iptal oldu üniversitelerde.

  • eksicipic  (29.03.20 23:40:51)
başka şehirdeki ve geri gelmeyecek olan kızla ne ilişkisi kuracaksın tam olarak?

Bir de bayadır konuşma saçmalığı ney, okullar açılalı 7 ay olmuş hala işi sevgililiğe yönlendiremedin mi
  • KaraSakall  (30.03.20 00:41:59)
Ne 7 ayı daha yeni açıldı 2 ay olmadı.

  • eksicipic  (30.03.20 01:09:03)
Kardesim sakin bir kiza seni seviyorum deme, kiz seni seviyorsa sevgisi biter. Sicak ol ama adim atma, bir yerde kizin sabri kirilacak. Orda cek yapis dudaklarina. Unutma, sasirttigin surece bir kadini yaninda tutabilirsin.

  • pietro  (30.03.20 02:38:18)