Kadına highlighter yakışıyor mu sizce?

Alıp almamak konusunda kararsız kaldım.

Ben bu highlighter konusunu hiç anlamıyorum. Yıllarca terlemeyelim, yağlanmayalım, aman suratımız parlamasın diye uğraştık. Şimdi niye "ama şurası da azıcık parlasın" diye uğraşmamız gerekiyor, hiç bilmiyorum.

Fikrim: Sahne sanatçısı değilseniz yakışmıyor. Sahne sanatçısıysanız da gerek yok.
(Not: eyelinerı biraz kalın sürünce kendimi ağır makyaj yapmış saydığım için benim fikrimi ciddiye almayabilirsiniz.)
  • kobuzchu kiz  (28.03.20 12:28:26)
kobuzchu kiz +1
Assolist değilsen "gereksiz göz alıcı" duruyor. Günlük kullanım için çok çok saçma zaten.

  • Bruce  (28.03.20 12:46:03)
bu bir gönül işleri sorusu mu?

soruya dönecek olursak hafif highlighter çok güzel duruyor bence. çok hafif parıltıyı seviyorum ama ten rengine çok yakın olmalı.
  • fragile lady  (28.03.20 12:51:46)
Doğru uygulandığında gayet güzel duruyor.

  • yineiyisinoxford  (28.03.20 13:04:49)
Dogru uygulandiginda guzel duruyor ben beceremiyorum ama yazin mutlaka koprucuk kemiklerime uygulamaya 'calisiyorum' hafifce, cok hos oluyor bence

  • kassiopeia  (28.03.20 13:23:53)
Dogru uygulayinca guzel oluyor. Fresh bir goruntu katiyor ben seviyorummm

  • matilda  (28.03.20 14:46:15)
Kocaman sim partikulleri olanlar kimse de guzel durmuyor. Hologramlilar korkunc.

Hafif islak dokunusu olanlar ve simsizler, suratin her tarafina boca edilmemis haldeyse, hos duruyor bence.

Ben kullanmiyorum. Temiz yuze surulmus gunes kremi zaten bir parca parlaklik veriyor hep, o yetiyor bana.
  • buf-e kür  (28.03.20 15:26:37)
Zarif, kemikli, duzgun yuz hatlarina yakistiriyorum bi tek.

Boyle bi guzellik algim yoktur ama bazi seyler ciddi bi oran vs istiyor yuzde. Bence highlighter onlardan.
  • Flipsflops  (28.03.20 17:37:51)
parlak, canlı, sağlıklı bir görüntü oluşturuyor. Ben yakıştırıyorum.

  • fingers of fury  (28.03.20 20:27:59)
Simden degil de kullanilan malzemenin islakligin ya da isildisindan parlayan makyaji cok begeniyorum. Her ne kadar severek kullanacagim bir urun bulamamis olsam da, bence highlighter bu bahsettigim goruntuyu bir tik uste cikariyor. Sadece kisin kullanilmasi biraz tuhaf oluyor sanki, konsepte uymuyormus gibi :)

  • pike  (29.03.20 00:27:43)