şu anda iphone nereden alınır

iphone 7 bugün kapandı ve açılmıyor. yarına kadar olmazsa telefon almam şart çünkü evden uzaktayım hem iş hem evle bağlantı kurmam gerekiyor sürekli. yakın zamanda almayı düşünüyordum ama galiba şart oldu. şu anda vatan şubeleri falan kapalı elime en hızlı şekilde geçmesi için nereden alabilirim? dışarıdaki normal vodafone, trkcell mağazaları fiyat arici güvenilir mi? yani garanti açısından falan?

hepsiburada'dan satıcı hepsiburada olsun. hepsiexpress seçeneği ile istanbul'a aynı günde gelir.

  • iddaaci  (26.03.20 22:11:39)
evden uzakta oldugunuzu yazmaniz sizin lokasyonunuz hakkinda maalesef bi fikir vermiyor. neredesiniz?

  • yoggi  (26.03.20 22:51:05)
Arçelik

  • takıl yani takmıyo belli  (27.03.20 00:24:20)
yer: istanbul

  • everythingok  (27.03.20 00:42:22)
iphone 6 olur diyosan satayım sana.

  • integrative  (27.03.20 00:47:23)
Apple Store'lar kapali su an. ben olsam almam simdilik. onceki duyuruda da soyledigim gibi eger ekrana elma melma geliyorsa itunes ile yaziim yuklemeyi dene. en kotu geri yukle sifirla yine iTunes ile.

olmadi acik bir servise goster. simdilik tamir ettirmen daha faydali olabilir.

illa alicam diyorsaniz Turkcell Iletisim Merkezi filan olur ama fiyatta gecirebilirler kontratla filan satiyorlar genelde. garanti onlarda da 2 sene.
  • yoggi  (27.03.20 00:54:58)
itunes telefonu görmüyor tam olarak ne yapmak lazım? kendi icloud hesabıma giriş mi yapmam gerekiyor?

  • everythingok  (27.03.20 01:43:18)
Amazondan başka yerden alınmaz

  • mg3929  (27.03.20 01:58:37)
iPhone'da bir hareketlenme oluyor mu?

dur en iyisi ozelden yazayim. buradan soruya cevap degil diye silerler. (sorunuz iphone nereden alinir, malum)
  • yoggi  (27.03.20 02:50:13)