Valide Astımlı, Nereye Başvuruyoruz Corona için?

15 gun once gripti. iyileşti şimdi gene grip gibi oldu. bazen acı acı oksuruyor, dune gore giderek oksugun siddeti artiyor.

istanbulda nereye gidiyoruz corona suphesi icin? Ayakta konusabilir durumda ama bazı hastaneler almiyormuş. kadın 56 yaşında astımlı.

eğer koronalıysa kesin yatmalı baz hastanelerde de yopun bakım boş yatağı yokmuş. nasıl yapicaz şimdi?

ateş önemli. ateşi yoksa test yapmayabilirler. siz de boşu boşuna risk almış olursunuz, ekşide biri Medical park'ta parayla test yaptırdığını yazmıştı galiba bugün. öyle bir şey yapabilirsiniz belki. ama şu durumda hastaneye gitmek risk her şekilde. önlem alın.

  • not dark yet  (27.03.20 01:05:53)
yer yok şu anda. medical parkta da kalmamıştır sadi konukta kuyruk var millet bahçede yatıyor. ayrıca aşısı bulunmadıgı için gitsenizde çok faydalanamayacaksnız. bence siz gidin sorun yarın anneniz evde kalsın, ama cok cok tedbırlı olun. ya da telefonla sorun zaten almayacaklardır mıhtemelen

  • hopp  (27.03.20 01:10:48)