Sanal market açılış saati

Açılış derken, şu an bizim bölge önümüzdeki 4 gün için dolu gözüküyor. Dört günden sonrasına sipariş verilmiyor zaten. Bir sonraki güne ne zaman geçiyor sistem, deneyen var mı? Gece yarısı mı yoksa sabah 8-9 gibi bir saati mi var?

hiç belli olmuyor. sabah denk geldiğim de oldu. akşam 8-9 gibi denk geldiğim de oldu.

  • sutlu nescafe  (24.03.20 16:16:32)
Getirden al?

  • KaraSakall  (24.03.20 16:26:22)
@KaraSakall ufak tefek şeyler için onu yapıyorum ama normalde de 10-15 günde bir sanal marketten topluca alışveriş yapıyorum, alacağım şeylerin de acelesi yok pek.

  • kobuzchu kiz  (24.03.20 16:30:53)
Saat 00.00 olunca yeni günün sipariş saatleri açılıyor. Ama öğlene kalırsanız asla yer kalmıyor.

  • GoodMorningTeacher  (24.03.20 16:41:59)
hep mi öyle peki? bizim buradaki de bazen 4 gün boyunca boş yer yok diyor birkaç saat sonra bakıyorum yarına veya 2 gün sonraya yer oluyor. ara sıra siparişi kapatıyorlar gibi burada mesela.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.03.20 17:01:01)
@proletarier hep böyle değil, gece baktığımda son günün 2-3 saat aralığı boştu, o da dolmuş şimdi. Listeyi yaptım, ara ara bakıp tamamlayacağım artık.

  • kobuzchu kiz  (24.03.20 17:10:18)
Başkası da aynı soruyu sorarsa diye:
@proletarier'in dediği gibi oldu. Ara sıra sayfayı yeniliyordum, az önce yarın için dört saatlik bir boşluk açıldı, sipariş verebildim. Dört günün geri kalanı yine dolu.

  • kobuzchu kiz  (24.03.20 18:57:14 ~ 19:01:37)
tam saatini bilmiyorum ama akşam 5-10 dakikada bir 30-40 kere denediğimde açılmamıştı. gece 1-2 gibi açılmıştı.
00:00 'da açılıyor olabilir

  • aslindasorunumpsikolojik  (24.03.20 20:12:33)