kredi kartı ödeme sorunları

merhaba. bu korona muhabbeti dolayısıyla evde kalma tavsiyeleri verilmeye başlandığından beri online ödemelerde sorun yaşıyorum. özellikle garanti bankası bonus kartı. yaptığım alışverişlerin yarısına yakını, tutar benden çekilmesine rağmen web sitesine iletilmiyor. hatalı ödeme bildirimi oluşturarak falan süreç başlatıyorum. sizde var mı benzer durumlar? hangi kartlar?

muhtemelen yoğunluk olabilir pos sistemlerinde. bkm yakında açıklar herhalde ama normalin en az 4-5 katı trafik olduğunu düşünüyorum.
bir online pos'da 6 kere denedim 5 kere hata verdi. 4 farklı kart denedim düşünün artık hepsi ayrı ayrı 3d sistemleriydi. kaldıramıyorsa iptal etsinler 3d leri bir süre.

  • ozdek  (24.03.20 14:35:27)
5 gün önce cep telefonumun ücreti ödenmediği için kesileceğine dair mesaj yolladılar. fakat cep bankacılığıyla ödeme yapmak istediğimde faturalar gözükmüyordu.
yoğunluktan, evden çalışma yönteminden ya da çalışanların işine son vermekten kaynaklanıyor olabilir. şimdi çalışıyor.

  • ankarakecisi  (24.03.20 14:43:36)