Hangi yemekleri musluk suyuyla yapıyorsunuz

Ben geçen hafta içme suyuyla pırasa yapmıştım. Dün musluk suyu kullandım full. Pek lezzetli olmadı. Her yemekte musluk suyu kullanılmaz diye düşüyorum. Mesela çay yaparken kullanmam ben. Yemek yaparken de aynı kafa değil mi? Siz hanhş yemeklerde musluk suyu kullanıyorsunuz

tum yemeklerde ve cay demlemek icin musluk suyu kullaniyoruz biz evde

istanbul
  • exlibris  (20.03.20 20:06:11)
Bariz klor tadı oluyor, hiçbir gıdada kullanmıyorum.

  • grrrrrrrrrr  (20.03.20 20:07:01)
çay-kave ve çorba hariç her şeyi musluk suyuyla yapıyorum :/

  • pati  (20.03.20 20:08:22)
hepsi musluk suyu. çok hassas olmama rağmen hiçbir rahatsızlık duymuyorum. konum istanbul. ayrıca suyu kaynamadan veya kaynar kaynamaz kullanmak doğru değil. o zaman tat ve koku sorunu oluşuyor. biraz kaynatmak lazım yani. ayrıca musluk suyu olayı da şehirden şehire çok değişiyor. ablam bodrumda asla kullanamıyorken biz istanbulda gayet rahat kullanıyoruz.

  • candide  (20.03.20 20:10:40)
çay hariç hepsinde.

  • anarsika  (20.03.20 20:12:23)
Cay, corba, yemek, hepsinde sise su kullaniyorum

Istanbul cunku
  • Flipsflops  (20.03.20 20:21:10 ~ 20:21:59)
Ben bir tek makarnayı hasliyorum; geri kalan hiçbir şeyi musluk suyu ile yapmam. Tüm yemeklerini musluk suyu ile yapan arkadaşlarımın evine gidince psikolojik mi bilmiyorum ama hem benim hem erkek arkadaşımın midesi bozuluyor sonrasında. Konum istanbul.

  • fraise  (20.03.20 20:44:39)