Hisse senedi için hangi bankayı kullanıyorsunuz?

Aracı şirketlere güvenmiyorum. Tercihim banka. Forex tarzı bahis işini de istemiyorum. Direk hisse alayım, Sabancı'ya, Koç'a, THY'ye ortak olayım. :P Al-sat olmayacak. Trader DEĞİLİM.

Önerileriniz nedir?

Okuyan herkese teşekkür ederim.

Kamu bankaları

  • acebi  (20.03.20 18:59:11)
Yapı kredi maaş hesabımı kullanıyorum şimdilik bi sıkıntı çıkmadı.

  • kanlakarisikyagmur  (20.03.20 19:18:05)
Araci sirketler bankalar ile ayni garantiye sahipler.Bankalarin komisyonlari daha yuksektir.Neden daha fazla komisyon odeyesiniz ki?

  • turkuaz  (20.03.20 19:37:48)
hisse aldiginizda mkkya kaydedilir. yani 1mn lot işc yi ünlü menkûlde de saklasan merillde de saklasan aynı. ama, araci kurumlarda da bankalarda da hesabindaki nakit kurum batsa dahi 150k tl ye kadar devlet garantisi altinda. ustune kimse karisamiyo.

  • lata  (20.03.20 20:09:35)
Türkiyenin en büyük aracı kuruluşları zaten banka iştirakleri.
İş yatırım, ak yatırım, yapı kredi yatırım, deniz yatırım, garanti yatırım, qnb finans yatırım vs vs bence herhangi birinden yapabilirsiniz. Tavsiye ve araştırma birimlerinden, canlı platform takiplerinden de rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz.

  • biseysorucam  (20.03.20 20:28:09 ~ 20:29:55)
TEB ve Ziraat Kullanıyorum

  • tss  (20.03.20 22:05:29)